TradeMaster International Nedir?

TradeMaster International, dünyadaki birçok farklı borsada hisse senedi ve vadeli kontrat sözleşmeleri üzerine işlemleri günün 24 saati kolay ve hızlı bir biçimde yapabilmenizi sağlar.

İşlem yapmak istediğinizde 3 ayrı kanaldan ilerleyebilirsiniz.

1 - Web tabanlı işlem platformumuz TradeMaster Web içerisinde yer alan TradeMaster International menüsünden ulaşabilirsiniz.

2 - Mobil uygulamamız TradeMaster Mobile'ı cep telefonunuza uygun uygulama marketlerden indirebilir ve uygulama içindeki "Yurt Dışı İşlemler" menüsünden ulaşabilirsiniz.

3 - Kendi bilgisayarınıza platformu indirerek işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Platformun kullanım kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

4 - TradeMaster International platform sunumuna ulaşmak için tıklayınız. Platformun tanıtım videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

İşlem Yapılan Borsalar

Dünya Haritası
İşlem saatlerini görmek için ilgili borsanın üzerine geliniz.

İşlem yapılan borsalar ile ilgili detaylar, işlem saatleri için tıklayınız. İşlem yapılan borsalar ile ilgili tatil günleri için tıklayınız.

İşlem saatlerini görmek için ilgili borsanın üzerine tıklayınız. İşlem yapılan borsalar ile ilgili detaylar, işlem saatleri için tıklayınız. İşlem yapılan borsalar ile ilgili tatil günleri için tıklayınız.

Neden Yurt Dışı Hisse Senetleri?

Dünyadaki birçok farklı borsada işlem gören pek çok farklı sektördeki şirkete yatırım yaparak döviz portföyünüzü değerlendirebilirsiniz. TradeMaster International platformu ile detaylı, derinlikli ve anlık verilere ulaşabilir, global piyasalardaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Feature Box 1
Döviz Bazlı Büyüme Potansiyeli
Feature Box 2
Temettü Ödemeleriyle Düzenli Gelir Yatırımı
Feature Box 3
Yüksek Hacimli Piyasalarda Esnek İşlem Yapabilme
Feature Box 4
Opsiyonlarla Portföy Koruma ve Ek Getiri Elde Edebilme

Neden Vadeli İşlemler?

Endeks, döviz, emtia ve daha pek çok dayanak varlıkta vadeli kontratlar aracılığıyla kaldıraçlı işlem yapabilir. Dünya piyasalarına 24 saat ulaşarak gelişmeleri yakından takip edebilir, yatırım ya da korunma amaçlı pozisyon alabilirsiniz.

Feature Box 5
Döviz Bazlı Büyüme Potansiyeli
Feature Box 6
Yüksek Hacimli Piyasalarda Esnek İşlem Yapabilme
Feature Box 7
Opsiyonlarla Portföy Koruma ve Ek Getiri Elde Edebilme
Feature Box 8
Kaldıraç İmkanı İle Yatırım veya Korunma Amaçlı İşlemler

Vadeli İşlem Kontrat Özellikleri

Sektörler bazında vadeli işlem kontratlarının tüm özelliklerini görebilir ve böylece yatırım yapabileceğiniz enstrümanları kolaylıkla belirleyebilirsiniz


Uluslararası Piyasalar İşlem Komisyonları

Ücret ve Komisyonlar

ABD Hisselerinde Minimum Komisyon İşte Bu Kadar: 1 Dolar

TradeMaster International ve İşCep Yurt Dışı Piyasalar ile ABD Borsalarındaki hisse işlemlerinizi minimum 1 USD’ye kadar düşen avantajlı komisyonlar* ile yapabilirsiniz. TradeMaster International, dünyanın önemli borsalarında hisse senedi ve vadeli sözleşme işlemlerinizi günün 24 saati kolay ve hızlı bir biçimde yapabilmenizi sağlar. İş Yatırım’da hesap açmak ve TradeMaster International ile dünya borsalarında işlem yapmak için tıklayın.

İşCep Yurt Dışı Piyasalar hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

*Yurt dışı hisse işlemlerinde minimum ve oransal komisyon olmak üzere iki türlü komisyon uygulaması bulunmaktadır. Bir hisse senedi işleminde minimum 1 USD olmak üzere binde 2,5 komisyon alınır.

Örnek 1:

Adet: 10
Fiyatı: 10 USD
İşlem Tutarı: 100 USD
Komisyon: 0,95 USD (Minimum Komisyon)
BSMV (%5): 0,05 USD

Örnek 2:

Adet: 40
Fiyatı: 10 USD
İşlem Tutarı: 400 USD
Komisyon: 0,95 USD (Minimum Komisyon)
BSMV (%5): 0,05 USD

Örnek 3:

Adet: 100
Fiyatı: 10 USD
İşlem Tutarı: 1000 USD
Komisyon: 2,5 USD (Oransal Komisyon)
BSMV (%5): 0,125 USD

Biz Sizi Arayalım