TradeMaster Mobile

Yeni Nesil Mobil İşlem Platformu TradeMaster Mobile İle İşlem Yapmak Çok Daha Kolay!

İş Yatırım, yatırım dünyasındaki en geniş işlem seçeneğini tek bir uygulama altında birleştiriyor. Aynı uygulama içerisinden yurt içi ve yurt dışı borsa işlemleri yapmak, piyasayı analiz etmek, halka arza katılmak ve para transferi gibi işlemleri yapmak mümkün.

Neden TradeMaster Mobile?

Kullanıcı Dostu Arayüz ve Kişiselleştirilmiş Deneyim: Kullanıcıların kolayca gezinebileceği ve hızlı işlem yapabileceği bir arayüz tasarladık. Yenilenen portföy ekranı ile hesaptaki kıymetler istenilen kolon başlıkları ile takip edilir. Kişiselleştirilebilir kısayollar ile alım-satım, emirler, işlem raporları, yurt dışı işlemler gibi pek çok ekrana hızlıca ulaşılır.

Geniş İşlem Seçeneği: Yurt içi ve yurt dışı borsalara kolay erişimin yanı sıra yeni eklenen Online İşlemler menüsü ile halka arza talep iletme, para transferi, yatırımcı mutabakatı gibi elektronik işlemler de şubeye gitmeden yapılabilir.

tmmobile

Gelişmiş Analiz Araçları: Piyasa izleme, piyasa analizleri, grafikler, teknik göstergeler ve daha fazlası ile donatılmış gelişmiş analiz araçları sayesinde yatırım kararları alınabilir. Ayrıca, deneyimli araştırma ekibimizin ürettiği sınırsız içeriğe, portföy önerilerine ve hisse tavsiyelerine gün boyu sınırsız erişilebilir.

Anlık Bildirimler: Yurt içi ve yurt dışı piyasalar ile ilgili önemli gelişmeler anlık bildirimlerimiz ile takip edilebilir.

Güvenli ve Güvenilir: Kullanıcılarımızın güvenliği bizim için en önemli önceliktir. Endüstri standardında güvenlik protokolleri ile donatılmış platformumuzda, kişisel ve finansal bilgiler güvende. Hesaplara erişirken Mobil Anahtar sayesinde iki faktörlü doğrulama kullanılabilir.

Yatırım Fonları: Uygulamamıza eklenen yatırım fonları sayfası ile fonlara ait detay bilgi ve getiriler görüntülenir. Kişiye özel oluşturulabilen fon takip listesi ve en çok kazandıranlar ekranı ile farklı vadelerde en çok kazandıran fon grupları ve o gruplar altında yer alan yatırım fonları takip edilir.

Yenilenen Trademaster Mobile’ın özelliklerini ve kullanımına ilişkin püf noktalarını buradan inceleyebilirsiniz.

Haydi, şimdi indirin ve yeni nesil yatırım yolculuğunuza başlayın!

Android

androidqr
googleplay

iOS

iosqr
appstore

Biz Sizi Arayalım