YURT İÇİ

TradeMaster Nedir?

TradeMaster Nedir?

İş Yatırım’ın geliştirdiği TradeMaster dijital platformu sayesinde internetin olduğu her yerden hesabınız ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Anlık piyasa verilerini inceleyerek BIST VİOP sözleşmelerinde ve BIST Pay Senetleri Piyasası’nda işlem gören pay ve varantlarda hızlı işlemler gerçekleştirebilirsiniz. TradeMaster, anlık veriler üzerinde farklı görsel ve istatistiki analizler yaparak yatırımlarınızı sağlıklı bir şekilde yönlendirmenize de yardımcı olur.

TradeMaster kendisini otomatik olarak güncel tutar, her zaman en yeni sürüm ile çalışma ve en son eklenen özelliklerini kullanabilme olanağı sunar. Menüler kullanışlı ve basit tasarlandığından, yatırım işlemlerini hızla ve kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. TradeMaster, yazılımında bulunan çeşitli etkin güvenlik kanalları sayesinde ekstra güvenlik sağlar.

Kişisel bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz bir programı ve ios/android marketlerden akıllı telefonunuza veya tabletinize indirebileceğiniz uygulamaları bulunan TradeMaster platformunu çeşitli nedenlerle cihazınıza yükleyemiyorsanız web tabanlı uygulama sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. İşlem kanallarımıza iki faktör kimlik doğrulama ile giriş yaparken kullanacağınız "Mobil Anahtar Kodu" ile ilgili kullanım kılavuzuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

TradeMaster hakkında daha fazla bilgi almak için
trademaster@isyatirim.com.tr adresinden veya
(212) 350 24 24 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım