TradeMaster Yatırım Ligi Final

16. TradeMaster Yatırım Ligi Final Sonuçları
Grup AdıÜniversiteBitiş Portföy Değeri (TL)5 Haftalık Puan ToplamıBaşlangıç-Bitiş Portföyü PuanıFinal PuanıYarışma Sıralaması
INTELLIGENTINVESTORSSamsun Üniversitesi799.64979,3556,4463,311
AssetAlliesSamsun Üniversitesi764.95653,2750,1951,112
ceydaakmanHacettepe Üniversitesi758.64651,1249,0649,673
TavanclarAdnan Menderes Üniversitesi586.07728,7117,9921,214
AACapitalManisa Celal Bayar Üniversitesi567.57019,4214,6616,095
MillionairesKütahya Dumlupınar Üniversitesi563.59719,0113,9515,476
LUDIFYDokuz Eylül Üniversitesi556.39421,0712,6515,187
DoppelteAnalyseBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi555.27219,9812,4514,718
JIMSIMONSBatman Üniversitesi566.37813,7714,2514,109
yldzlr11Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi560.97313,5413,4813,4910
TOLKAOkan Üniversitesi551.97912,4511,8612,0311
JoeldelAdnan Menderes Üniversitesi556.19310,8311,0611,0012
DegermitraderiBilkent Üniversitesi546.03611,1310,7910,8913
bossAdnan Menderes Üniversitesi543.37811,4010,3110,6414
crazystockbrokersPamukkale Üniversitesi553.89010,0610,0510,0515
StockMagicAdnan Menderes Üniversitesi537.52011,469,259,9116
MoneypowerAdnan Menderes Üniversitesi528.99414,817,729,8517
Berar1Adnan Menderes Üniversitesi523.26015,916,699,4518
TavanMasterManisa Celal Bayar Üniversitesi522.19216,186,499,4019
LONG-ONLYMarmara Üniversitesi545.4609,339,289,3020
PERAMPamukkale Üniversitesi545.5979,109,319,2521
MarketMischiefYıldız Teknik Üniversitesi550.6108,929,219,1222
TAURUSAdnan Menderes Üniversitesi516.96916,825,558,9323
TeamOsloPamukkale Üniversitesi544.4569,118,808,8924
FirtinaSivas Cumhuriyet Üniversitesi540.6278,988,818,8625
ELGOAdnan Menderes Üniversitesi533.2408,918,488,6126
Multi21Yıldız Teknik Üniversitesi532.7108,778,398,5027
BigShortDokuz Eylül Üniversitesi538.3918,338,368,3528
SaulgoodmanPamukkale Üniversitesi519.53013,296,028,2029
ALTAYLARMarmara Üniversitesi536.9098,108,148,1330
KARDESLERSamsun Üniversitesi525.01010,697,008,1131
BonnieandClydeAdnan Menderes Üniversitesi527.3849,537,438,0632
CIFTATESMaltepe Üniversitesi526.7819,317,327,9233
22357692400Adnan Menderes Üniversitesi519.97312,096,107,8934
BussinesWomenSamsun Üniversitesi528.7467,927,677,7535
OkantraderOkan Üniversitesi536.2357,657,727,7036
ElonMuskÇankaya Üniversitesi524.8878,886,987,5537
uyumBayburt Üniversitesi528.4857,567,437,4738
OFtradePamukkale Üniversitesi531.6897,527,257,3339
OmerKırşehir Ahi Evran Üniversitesi523.5128,376,737,2240
TheBigShortMarmara Üniversitesi508.83513,974,097,0541
PrimoAdnan Menderes Üniversitesi521.2588,636,337,0242
BaronlarSamsun Üniversitesi516.3639,805,456,7543
FinansFirtinasiPamukkale Üniversitesi523.8686,766,756,7544
borsazaadeSivas Cumhuriyet Üniversitesi519.7698,236,066,7145
MESSUBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi532.6926,616,736,7046
alfaomegaAdnan Menderes Üniversitesi524.6396,636,696,6747
MollafenariSakarya Üniversitesi519.0457,875,936,5148
BarnslmeteSivas Cumhuriyet Üniversitesi518.3827,995,816,4649
KurtlarsofrasiEge Üniversitesi525.7106,376,386,3750
gncfenerEge Üniversitesi533.2826,256,346,3151
DELIOZSamsun Üniversitesi528.7906,326,036,1252
EdbBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi524.1336,226,046,1053
MARJINALMarmara Üniversitesi528.2416,076,086,0854
ATHAMBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi525.8056,076,046,0555
OneNationAdnan Menderes Üniversitesi518.1846,565,776,0156
AnkaPamukkale Üniversitesi520.4515,975,935,9457
GeceSamsun Üniversitesi520.3795,855,875,8658
speedstersAdnan Menderes Üniversitesi520.6395,825,875,8559
Borsa17Adnan Menderes Üniversitesi516.5936,575,495,8160
StarsallignYıldız Teknik Üniversitesi526.0595,545,595,5861
BistPiyasacilariBahçeşehir Üniversitesi511.6347,294,595,4062
ElarcoinBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi516.3085,375,345,3563
EKICIBandırma Onyedi Eylül Üniversitesi526.5905,275,345,3164
THEWOLFOFWALLSTREETMarmara Üniversitesi528.3005,515,195,2965
PozitiftrendAdnan Menderes Üniversitesi514.6245,615,135,2766
TatebrothersSamsun Üniversitesi513.3965,534,915,1067
SurgeonEconİzmir Katip Çelebi Üniversitesi511.9626,084,655,0868
_esmiiiBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi518.7575,065,085,0769
DUMERSamsun Üniversitesi509.4946,834,215,0070
groupforwardBilkent Üniversitesi511.5675,964,585,0071
tireydirsBahçeşehir Üniversitesi521.8564,954,934,9472
CIAYSamsun Üniversitesi522.6864,864,884,8873
PRENSESLERSivas Cumhuriyet Üniversitesi523.7424,834,874,8674
sonesintiAdnan Menderes Üniversitesi507.5697,183,864,8675
CAGMERPamukkale Üniversitesi523.6675,144,614,7776
Vseven18Pamukkale Üniversitesi513.5784,734,744,7477
KumarbazlarKırşehir Ahi Evran Üniversitesi501.7689,172,824,7278
entrepreneurwaltwordUşak Üniversitesi522.9344,644,684,6779
BLUECHIPPERSİzmir Katip Çelebi Üniversitesi511.0224,974,484,6380
DailytradeAdnan Menderes Üniversitesi516.1604,724,514,5781
HAFIZLARSivas Cumhuriyet Üniversitesi513.1274,564,564,5682
MekaAdnan Menderes Üniversitesi518.6784,494,514,5083
FINANSCIRAKLARIİzmir Katip Çelebi Üniversitesi517.2484,504,504,5084
forgottenEge Üniversitesi509.0115,134,124,4285
WhynotUşak Üniversitesi514.0974,504,394,4286
FRAXTRADERSManisa Celal Bayar Üniversitesi511.5934,594,344,4187
DGNManisa Celal Bayar Üniversitesi512.5114,294,304,3088
TheOrderManisa Celal Bayar Üniversitesi505.4275,783,484,1789
Borsa_patronuBayburt Üniversitesi519.0304,154,184,1790
ivedikPamukkale Üniversitesi514.2224,154,164,1691
menaSamsun Üniversitesi511.9884,154,164,1692
VentureeUşak Üniversitesi506.6305,193,694,1493
InstantStarSamsun Üniversitesi505.8265,303,554,0794
BorsakaplaniiKırşehir Ahi Evran Üniversitesi505.9135,033,564,0095
WISERADESamsun Üniversitesi507.9114,073,923,9796
berkayyKırşehir Ahi Evran Üniversitesi504.9315,313,393,9697
akufinanscilarAkdeniz Üniversitesi512.4033,953,933,9498
TRADERIKILIİzmir Katip Çelebi Üniversitesi514.0553,883,883,8899
balinalarBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi519.4403,853,853,85100
BankbrokersBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi506.4784,073,673,79101
OZKATRADEPamukkale Üniversitesi515.9013,793,713,74102
melisabusraPamukkale Üniversitesi505.3224,373,463,73103
BacanaklarSamsun Üniversitesi512.2603,963,563,68104
TUTUNAMAYANLARSamsun Üniversitesi507.7793,653,653,65105
BUSINESSANGELSBaşkent Üniversitesi519.5083,583,563,57106
ErenlerPamukkale Üniversitesi517.3183,523,523,52107
samirakibritMarmara Üniversitesi517.4183,473,493,48108
oz2Dokuz Eylül Üniversitesi507.4583,983,193,43109
BaytraderAdnan Menderes Üniversitesi501.6504,902,803,43110
VARAN1İzmir Katip Çelebi Üniversitesi510.8823,413,413,41111
OzanziyalBilkent Üniversitesi502.9774,213,043,39112
JuniorTradersÇankaya Üniversitesi514.5303,353,373,36113
SUNMOONSamsun Üniversitesi503.7023,753,173,34114
SRtradePamukkale Üniversitesi500.3254,472,563,13115
BorsaninKaplanlariİzmir Katip Çelebi Üniversitesi503.4813,133,133,13116
KarcakMaltepe Üniversitesi508.6813,143,113,12117
wallstreetaslanlariBayburt Üniversitesi504.3273,183,083,11118
Tahsinarda11Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.1474,362,533,08119
trAdErbrossPamukkale Üniversitesi514.2033,123,063,08120
BusinessUşak Üniversitesi515.8803,033,063,05121
AntaresUşak Üniversitesi500.9333,772,673,00122
VURGUNİzmir Katip Çelebi Üniversitesi511.5143,122,922,98123
YildizlarSamsun Üniversitesi501.9213,202,852,95124
topfinanceUşak Üniversitesi502.1663,002,892,92125
5261Sivas Cumhuriyet Üniversitesi513.0302,932,902,91126
BestFinanciersUşak Üniversitesi507.4372,892,892,89127
ahibrokersKırşehir Ahi Evran Üniversitesi498.0684,122,152,74128
MB0123İzmir Katip Çelebi Üniversitesi505.4192,752,732,73129
PapillonSivas Cumhuriyet Üniversitesi513.9872,702,722,71130
EDMBAdnan Menderes Üniversitesi500.5062,912,592,69131
GrupbankoDokuz Eylül Üniversitesi498.9313,342,312,62132
BlokBorsaAdnan Menderes Üniversitesi505.3862,622,572,59133
EEIOAdnan Menderes Üniversitesi512.0442,552,572,56134
BorsacilarSivas Cumhuriyet Üniversitesi501.2672,592,532,55135
AyiKapaniBahçeşehir Üniversitesi508.8042,572,532,54136
psAdnan Menderes Üniversitesi494.2324,971,462,51137
BlessedRaccoonsUşak Üniversitesi506.1262,452,452,45138
WarrenandbuffetPamukkale Üniversitesi512.4602,412,342,36139
MebaAdnan Menderes Üniversitesi509.7452,352,352,35140
rednoticeSivas Cumhuriyet Üniversitesi501.7522,582,222,32141
COINSamsun Üniversitesi510.0732,262,262,26142
ONWMarmara Üniversitesi506.6062,392,192,25143
DominatradersManisa Celal Bayar Üniversitesi510.3012,192,202,20144
NZYATIRIMMarmara Üniversitesi506.4242,162,162,16145
StronggirlsSivas Cumhuriyet Üniversitesi504.2352,112,112,11146
TwintpAdnan Menderes Üniversitesi508.4442,172,072,10147
HuntersBahçeşehir Üniversitesi507.7472,062,042,05148
OAYGAdnan Menderes Üniversitesi497.3352,082,022,04149
BORSACILARİzmir Katip Çelebi Üniversitesi505.7282,032,032,03150
YATIRICILARBahçeşehir Üniversitesi508.5452,051,992,01151
MelgizSamsun Üniversitesi508.0472,002,002,00152
powerofthemoneyBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi502.2431,911,901,90153
BALINA35İzmir Katip Çelebi Üniversitesi506.2631,891,881,88154
tradewizardsMaltepe Üniversitesi509.2201,811,811,81155
BogazinSpekulatorleriBahçeşehir Üniversitesi506.9451,831,801,81156
TradegirlAdnan Menderes Üniversitesi500.2931,801,801,80157
TornavidalarBilkent Üniversitesi507.3221,841,771,79158
NorisknofunUşak Üniversitesi507.6811,781,781,78159
btlphlvnMarmara Üniversitesi503.9881,811,721,74160
tsdafUşak Üniversitesi496.6251,781,691,72161
ONESHOTUşak Üniversitesi499.8641,701,681,68162
YildizYatirimYıldız Teknik Üniversitesi507.5081,711,651,67163
seryusBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi507.3581,631,621,63164
ErchangeMaltepe Üniversitesi502.9281,581,581,58165
twobrokersUşak Üniversitesi506.7671,591,571,57166
VebanSivas Cumhuriyet Üniversitesi499.7161,551,551,55167
tanselsacikaraBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi506.3301,531,541,54168
TikiGroupİzmir Katip Çelebi Üniversitesi497.0571,581,521,54169
FinancialscientistsUşak Üniversitesi494.2271,461,461,46170
KONSEYPamukkale Üniversitesi499.0471,441,381,40171
ExchangeTimeBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi505.2801,491,301,36172
ogunparikBandırma Onyedi Eylül Üniversitesi503.0581,491,301,36173
IstanBullTradersBahçeşehir Üniversitesi504.1181,361,291,31174
ElbusBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi505.4811,451,241,30175
BMCEBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi499.9961,301,301,30176
SahrezaBatman Üniversitesi505.3611,271,261,27177
borsamuhendisleriMarmara Üniversitesi489.2122,910,561,26178
iplikcinedimSivas Cumhuriyet Üniversitesi499.4791,231,211,21179
sopranosManisa Celal Bayar Üniversitesi504.2201,211,211,21180
yeseltradBaşkent Üniversitesi496.9023,040,391,19181
T46Altınbaş Üniversitesi502.6181,171,171,17182
TWINUşak Üniversitesi499.9901,151,151,15183
ATMACALARMarmara Üniversitesi503.2091,151,131,14184
KaplanlarMarmara Üniversitesi502.8141,121,111,11185
EconomymonstersUşak Üniversitesi503.9031,061,051,05186
BuroLevoBaşkent Üniversitesi503.9001,051,051,05187
SosyalkelebekBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.8361,051,051,05188
impactoffinanceUşak Üniversitesi504.3821,051,041,04189
PrometheusSivas Cumhuriyet Üniversitesi499.1061,041,041,04190
YESILMUMLARMarmara Üniversitesi500.9960,980,980,98191
AITOBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi504.2660,970,970,97192
DostoyevsikinPamukkale Üniversitesi503.3730,990,960,97193
SunUşak Üniversitesi500.1820,880,880,88194
KariyerDusunenlerAdnan Menderes Üniversitesi501.3870,950,850,88195
OrionteamBahçeşehir Üniversitesi489.7861,300,660,85196
GCRKAdnan Menderes Üniversitesi501.5940,880,840,85197
ExchangeAdnan Menderes Üniversitesi490.4120,940,770,82198
InvestmentUşak Üniversitesi500.1130,820,820,82199
AlpineTradersBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi496.8680,800,790,79200
MidnightUşak Üniversitesi501.8750,790,790,79201
AKINCILARSamsun Üniversitesi502.0340,810,770,78202
LuckofthedrawUşak Üniversitesi500.2260,740,740,74203
PROMOTERUşak Üniversitesi501.5680,730,730,73204
SEYAAdnan Menderes Üniversitesi500.1160,720,720,72205
KanaryalarAdnan Menderes Üniversitesi494.9510,690,690,69206
KaanmedineKırşehir Ahi Evran Üniversitesi492.1190,690,630,65207
BearTrapAdnan Menderes Üniversitesi498.7850,760,580,64208
FinancialempireSamsun Üniversitesi501.8170,630,630,63209
FunctionalinvestmentUşak Üniversitesi500.3910,620,620,62210
FASEUşak Üniversitesi501.4520,610,610,61211
AyGulAdnan Menderes Üniversitesi500.2760,600,600,60212
TheEconomistsUşak Üniversitesi499.9430,590,590,59213
SAMPIYONLARSamsun Üniversitesi489.1460,540,550,55214
FiancierSGUşak Üniversitesi500.5150,540,540,54215
YagBusBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0690,510,510,51216
exceptionsUşak Üniversitesi500.3010,500,500,50217
GENCYATIRIMCILARDokuz Eylül Üniversitesi501.2430,420,420,42218
broker13Pamukkale Üniversitesi494.2690,550,370,42219
SurgeonEcon1İzmir Katip Çelebi Üniversitesi501.4000,410,400,41220
buffetboysÇankaya Üniversitesi501.5330,380,380,38221
BeArTradersÇankaya Üniversitesi500.4130,380,370,37222
MATRIXSamsun Üniversitesi499.2870,370,370,37223
InvestmentMonstersUşak Üniversitesi500.2790,350,350,35224
DBCTAdnan Menderes Üniversitesi499.9560,340,340,34225
Kayyuİzmir Katip Çelebi Üniversitesi499.2070,330,310,31226
AktifYatirimDokuz Eylül Üniversitesi493.5050,500,230,31227
LiquidUşak Üniversitesi500.2630,300,300,30228
MoneyUşak Üniversitesi500.5370,300,300,30229
ExpertfinanciersUşak Üniversitesi500.0070,250,250,25230
AKMERTRADEPamukkale Üniversitesi500.4280,280,230,24231
CareerThinkersUşak Üniversitesi500.6880,220,220,22232
OZMELBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0270,200,200,20233
AzelBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0050,200,200,20234
finansfokusKırşehir Ahi Evran Üniversitesi480.7032,88-0,970,18235
MastertradersPamukkale Üniversitesi494.3420,180,180,18236
PARLAYANYILDIZLARSamsun Üniversitesi499.0590,180,180,18237
YicaBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi496.5000,280,120,17238
AdahanGroupBilkent Üniversitesi500.5700,150,150,15239
NonstopKütahya Dumlupınar Üniversitesi500.0010,150,150,15240
ShareholdersUşak Üniversitesi497.8790,120,120,12241
StarsUşak Üniversitesi497.2280,110,100,10242
StarSivas Cumhuriyet Üniversitesi490.2600,100,100,10243
BankofSumerAdnan Menderes Üniversitesi483.6801,35-0,440,10244
EASamsun Üniversitesi479.3553,14-1,220,09245
GamzemssBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.1060,070,070,07246
FinanciersUşak Üniversitesi500.0140,050,050,05247
BIRRBilkent Üniversitesi499.9910,050,050,05248
TebrizimMaltepe Üniversitesi500.0000,000,000,00249
StarshareEge Üniversitesi500.0000,000,000,00250
KurnazBorsacilarManisa Celal Bayar Üniversitesi500.0000,000,000,00251
WINGMANMarmara Üniversitesi500.0000,000,000,00252
TwoMansJobBilkent Üniversitesi500.0000,000,000,00253
ShafaBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi500.0000,000,000,00254
Borsagrup1Adnan Menderes Üniversitesi500.0000,000,000,00255
KiwiAdnan Menderes Üniversitesi500.0000,000,000,00256
The138Başkent Üniversitesi500.0000,000,000,00257
katekSivas Cumhuriyet Üniversitesi500.0000,000,000,00258
ErsinBandırma Onyedi Eylül Üniversitesi500.0000,000,000,00259
GulCeBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00260
YurdanurBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00261
TutarsaBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00262
SibelBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00263
TradeTitansPamukkale Üniversitesi500.0000,000,000,00264
INFORMATIONSEEKERSUşak Üniversitesi500.0000,000,000,00265
VegasBrothersOkan Üniversitesi500.0000,000,000,00266
RisetimeManisa Celal Bayar Üniversitesi500.0000,000,000,00267
BECABilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00268
EspadaPamukkale Üniversitesi500.0000,000,000,00269
YUMERBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00270
economicusİstanbul Kültür Üniversitesi500.0000,000,000,00271
SeverusBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00272
TeamBistBozuyukBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00273
EnsumBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00274
TEAMBISTMASTERBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00275
exchancestudentsUşak Üniversitesi500.0000,000,000,00276
MCManisa Celal Bayar Üniversitesi500.0000,000,000,00277
TudenBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi500.0000,000,000,00278
sarponaranAdnan Menderes Üniversitesi500.0000,000,000,00279
financiesofthefutureUşak Üniversitesi500.0000,000,000,00280
damlasudeBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00281
MIIDLEMANUşak Üniversitesi500.0000,000,000,00282
FINANCIERUşak Üniversitesi500.0000,000,000,00283
BorsaBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00284
FinansBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi500.0000,000,000,00285
Zeynep_DilaraPamukkale Üniversitesi500.0000,000,000,00286
freemindsEge Üniversitesi500.0000,000,000,00287
FurkannsryAdnan Menderes Üniversitesi500.0000,000,000,00288
zeynepyilmazSamsun Üniversitesi500.0000,000,000,00289
caineSakarya Üniversitesi500.0000,000,000,00290
CEAYBandırma Onyedi Eylül Üniversitesi500.0000,000,000,00291
premiumsUşak Üniversitesi500.0000,000,000,00292
ABEAdnan Menderes Üniversitesi500.0000,000,000,00293
AbdirahmanSivas Cumhuriyet Üniversitesi500.0000,000,000,00294
TradeTrailblazersPamukkale Üniversitesi480.1462,49-1,070,00295
STRATTONOAKMONTİzmir Katip Çelebi Üniversitesi490.6860,07-0,08-0,03296
StockbrokerBrotherAkdeniz Üniversitesi483.8100,75-0,41-0,07297
LuckyBandırma Onyedi Eylül Üniversitesi478.7952,39-1,32-0,21298
BorsaTigersOkan Üniversitesi494.558-0,18-0,28-0,25299
BORSAKAPLANIAdnan Menderes Üniversitesi492.664-0,22-0,47-0,40300
FinansYolculariSamsun Üniversitesi483.468-0,55-0,53-0,53301
gursuftManisa Celal Bayar Üniversitesi482.285-0,32-0,69-0,58302
ZeroHedgeYıldız Teknik Üniversitesi489.430-0,43-0,65-0,59303
WOLFINVESTMENTDokuz Eylül Üniversitesi494.676-0,55-0,61-0,59304
PrestigeAltınbaş Üniversitesi480.7750,18-0,96-0,62305
YEBBaşkent Üniversitesi492.323-0,60-0,63-0,62306
liquidityPamukkale Üniversitesi493.121-0,68-0,69-0,68307
OCEANKütahya Dumlupınar Üniversitesi477.3080,85-1,58-0,86308
sensAdnan Menderes Üniversitesi479.236-0,07-1,24-0,89309
KriptolikAdnan Menderes Üniversitesi493.235-1,02-1,02-1,02310
ecefirdevsBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi493.072-1,07-1,10-1,09311
BLACKANGELAdnan Menderes Üniversitesi491.858-1,15-1,17-1,16312
BulldreamAdnan Menderes Üniversitesi476.690-0,26-1,70-1,27313
ozer97Manisa Celal Bayar Üniversitesi490.873-1,22-1,34-1,31314
BorsaKaplanlariEge Üniversitesi482.429-1,42-1,76-1,66315
oKANOkan Üniversitesi483.021-1,77-1,96-1,90316
AsosyalTradersSakarya Üniversitesi485.963-1,82-2,03-1,97317
BrokerCityBahçeşehir Üniversitesi484.190-1,73-2,10-1,99318
semasecgin1İzmir Katip Çelebi Üniversitesi480.898-1,62-2,19-2,02319
KELEBEKLERSamsun Üniversitesi487.060-2,03-2,03-2,03320
EkoTakimiSamsun Üniversitesi481.139-2,02-2,04-2,04321
GoogolplexYıldız Teknik Üniversitesi479.362-1,82-2,16-2,06322
songulyepelekAdnan Menderes Üniversitesi481.357-2,19-2,26-2,24323
BROKERKGİzmir Katip Çelebi Üniversitesi480.592-2,43-2,44-2,44324
ChuckyAdnan Menderes Üniversitesi470.103-1,48-2,88-2,46325
MTSYTradersÇankaya Üniversitesi484.740-2,51-2,55-2,54326
YTDKütahya Dumlupınar Üniversitesi473.666-2,40-2,64-2,57327
RojinbuseSivas Cumhuriyet Üniversitesi467.938-1,82-3,27-2,84328
RiskseverlerAdnan Menderes Üniversitesi481.490-2,88-2,88-2,88329
SEKERGYOBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi473.670-2,95-2,94-2,94330
MergamAdnan Menderes Üniversitesi481.189-3,05-3,04-3,04331
sevimozkayaPamukkale Üniversitesi478.661-2,95-3,29-3,19332
BorsafiliBilkent Üniversitesi467.228-2,96-3,40-3,27333
moonSivas Cumhuriyet Üniversitesi476.988-3,33-3,29-3,30334
BORSAKAPLANLARIBaşkent Üniversitesi480.488-3,31-3,31-3,31335
MadmiralMarmara Üniversitesi473.435-3,46-3,38-3,40336
HtckbraErzurum Atatürk Üniversitesi473.745-3,65-3,63-3,63337
hizliveborsaciSamsun Üniversitesi471.847-3,81-3,82-3,81338
BDOAdnan Menderes Üniversitesi460.855-2,84-4,55-4,03339
INVESTORUşak Üniversitesi473.577-4,02-4,06-4,05340
RedbullsAdnan Menderes Üniversitesi461.623-3,65-4,41-4,18341
MEKAdnan Menderes Üniversitesi461.072-3,97-4,51-4,35342
zaykocuBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi471.879-4,61-4,76-4,71343
705Adnan Menderes Üniversitesi453.174-2,29-5,93-4,84344
AtmacaAdnan Menderes Üniversitesi461.178-5,24-5,09-5,13345
bgtradeAdnan Menderes Üniversitesi451.889-5,42-6,16-5,94346
DISAAdnan Menderes Üniversitesi434.9141,62-9,22-5,96347
KaremAdnan Menderes Üniversitesi459.394-6,27-6,41-6,37348
ICTenjoyersMarmara Üniversitesi449.480-6,54-6,59-6,58349
RevengeTradersSüleyman Demirel Üniversitesi453.129-6,72-6,69-6,70350
daynighttradeAdnan Menderes Üniversitesi442.725-4,49-7,81-6,81351
ERMUSAkdeniz Üniversitesi460.748-6,80-6,87-6,85352
celikyatirimSivas Cumhuriyet Üniversitesi451.239-7,03-6,98-6,99353
KaraeskiBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi444.771-6,10-7,64-7,18354
kurtlarvadisiSamsun Üniversitesi454.392-7,29-7,21-7,23355
sukrruAdnan Menderes Üniversitesi452.547-7,55-7,59-7,58356
fbftradeMarmara Üniversitesi432.990-5,23-9,56-8,26357
THEENFUBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi451.126-8,46-8,35-8,38358
YatirimcilarBaşkent Üniversitesi448.433-8,39-8,63-8,56359
NUHUNGEMISIBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi441.002-9,01-8,87-8,91360
millionaireMarmara Üniversitesi444.316-9,09-9,02-9,04361
YZAAdnan Menderes Üniversitesi441.332-9,72-9,26-9,40362
ysfmrcmzlAdnan Menderes Üniversitesi418.880-4,57-12,10-9,84363
BorsaKaplanlariYTUYıldız Teknik Üniversitesi436.790-10,24-10,03-10,09364
BorsaCankayaÇankaya Üniversitesi432.536-10,93-10,64-10,73365
KUCUKYATIRIMCIKütahya Dumlupınar Üniversitesi426.394-11,19-10,75-10,88366
KaybedenlerkulubuSamsun Üniversitesi434.218-11,31-10,84-10,98367
RASivas Cumhuriyet Üniversitesi401.238-5,94-15,28-12,48368
TeknikanalizPamukkale Üniversitesi405.510-11,36-14,51-13,56369
PHC2Adnan Menderes Üniversitesi389.777-16,51-17,34-17,09370
YUZUNCUYILAdnan Menderes Üniversitesi364.120-23,02-21,96-22,28371
keremarifAdnan Menderes Üniversitesi333.515-31,70-27,57-28,81372
oppenheimerSivas Cumhuriyet Üniversitesi316.433-34,44-30,54-31,71373
borsakaplaniMarmara Üniversitesi298.345-39,56-33,80-35,53374
FutureploutosSüleyman Demirel Üniversitesi293.463-41,45-36,38-37,90375