TradeMaster Yatırım Ligi Final

TradeMaster Yatırım Ligi Final

HAFTALIK SONUÇLAR TOPLAMIYARIŞMA BOYUNCAYARIŞMA SONUÇLARI
GRUP ADIÜNİVERSİTEMUTLAK GETİRİ PUANİŞLEM SAYISI PUANITOPLAMMUTLAK GETİRİ PUANİŞLEM SAYISI PUANITOPLAM
KazananlarKulubuAdnan Menderes Üniversitesi34,912324,739,6123239,822,5042,3281,93
Prof.Dr.LastTradeAdnan Menderes Üniversitesi26,925131137,9251325,852,5028,3566,28
TeleferikAdnan Menderes Üniversitesi28,397541,9530,3475431,121,9533,0763,42
TraderMarmara Üniversitesi18,3605810,628,9605819,492,5021,9950,95
emredeniz67Marmara Üniversitesi24,003450,324,3034524,940,3025,2449,55
BBAADumlupınar Üniversitesi19,025667,0526,0756619,762,5022,2648,33
ParaTeorisiAdnan Menderes Üniversitesi18,451088,7527,2010817,352,5019,8547,05
cotanak28Adnan Menderes Üniversitesi18,034958,7526,7849516,422,5018,9245,71
SirkulasyonAdnan Menderes Üniversitesi15,5975112,528,0975114,952,5017,4545,54
DoktorBalıkesir Üniversitesi14,607512,2526,857515,472,5017,9744,83
LiberteEgaliteFraterniteBilkent Üniversitesi14,1880911,725,8880914,962,5017,4643,35
EMEKLIBORSACILARAdnan Menderes Üniversitesi14,4874711,726,1874714,552,5017,0543,23
alpfalanMarmara Üniversitesi18,817510,6519,4675120,200,6520,8540,31
ParapapaOkan Üniversitesi15,166446,321,4664416,202,5018,7040,17
RedbullsAdnan Menderes Üniversitesi12,2807512,524,7807512,812,5015,3140,09
KFPamukkale Üniversitesi16,373733,920,2737317,272,5019,7740,04
lidyaPamukkale Üniversitesi14,37004317,3700415,112,5017,6134,98
CEKETSIZLERCelal Bayar Üniversitesi13,768873,1516,9188714,562,5017,0633,98
EGEUNIVERSITESIBIYOMEDIKALCIHAZEge Üniversitesi13,616523,4517,0665214,132,5016,6333,70
SIYAHKUGUPamukkale Üniversitesi10,450091020,4500910,192,5012,6933,14
anyelakalocBalıkesir Üniversitesi10,893088,819,6930810,932,5013,4333,12
DowJones11,281386,3517,6313811,632,5014,1331,76
BuhranYıldız Teknik Üniversitesi11,608014,315,9080112,142,5014,6430,55
ALPHAAdnan Menderes Üniversitesi11,66663,8515,516612,262,5014,7630,28
SpekulatorlerAdnan Menderes Üniversitesi12,690092,415,0900912,222,4014,6229,71
LIBORAdnan Menderes Üniversitesi9,256649,118,356648,662,5011,1629,52
planBMarmara Üniversitesi13,653170,5514,2031714,420,5514,9729,17
uqurcankarpuzAdnan Menderes Üniversitesi12,875771,714,5757712,521,7014,2228,79
BULLSSPamukkale Üniversitesi11,389672,413,7896711,692,4014,0927,88
MEISTERMarmara Üniversitesi7,473648,0515,523647,692,5010,1925,72
CeteriParibusPamukkale Üniversitesi7,504597,715,204597,702,5010,2025,41
morexPamukkale Üniversitesi8,748293,612,348299,042,5011,5423,89
MasfaCelal Bayar Üniversitesi8,181024,2512,431028,432,5010,9323,36
samikocabasDumlupınar Üniversitesi9,544961,9511,494969,831,9511,7823,27
turantaktigiAdnan Menderes Üniversitesi10,314741,311,6147410,311,3011,6123,22
AriPamukkale Üniversitesi7,812125,213,012126,992,509,4922,50
FindikTaneleriAdnan Menderes Üniversitesi9,771870,9510,7218710,060,9511,0121,73
UTF_18Pamukkale Üniversitesi10,202350,510,7023510,350,5010,8521,55
PapparayaAdnan Menderes Üniversitesi8,816231,810,616239,111,8010,9121,53
GrupzeugmaSakarya Üniversitesi7,278214,311,578217,382,509,8821,46
GoldBullAdnan Menderes Üniversitesi9,44432110,444329,711,0010,7121,15
ayberPamukkale Üniversitesi5,511357,4512,961355,622,508,1221,08
OmerCSakarya Üniversitesi8,996741,3510,346749,271,3510,6220,96
INVESTMENTOFYOUNGSPamukkale Üniversitesi8,745911,5510,295919,081,5510,6320,93
zeytindaliDumlupınar Üniversitesi6,970884,1511,120887,072,509,5720,69
CogitoYıldız Teknik Üniversitesi6,758554,4511,208556,922,509,4220,63
tradeonÇankaya Üniversitesi7,124133,510,624137,282,509,7820,40
lehmanbrothersCelal Bayar Üniversitesi5,817076,212,017075,782,508,2820,30
SANALYATIRIMBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi2,6407912,3514,990792,642,505,1420,13
Network123netSakarya Üniversitesi7,980661,759,730668,191,759,9419,67
MTKMarmara Üniversitesi9,626810,059,676819,720,059,7719,45
yasinkilincSakarya Üniversitesi5,835174,910,735175,942,508,4419,18
BAKHELEAdnan Menderes Üniversitesi2,6754711,9514,625472,022,504,5219,14
brotherhoodCelal Bayar Üniversitesi8,216981,39,516988,171,309,4718,98
HOTMONEYBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi4,10858,1512,25854,172,506,6718,93
KirazlarPamukkale Üniversitesi5,225225,510,725225,312,507,8118,54
EandABilkent Üniversitesi5,559284,910,459285,542,508,0418,50
londraBalıkesir Üniversitesi4,572936,6511,222934,582,507,0818,30
LIVANASakarya Üniversitesi5,358885,0510,408885,242,507,7418,15
kaplanPamukkale Üniversitesi4,573756,2510,823754,642,507,1417,97
AYIBOGANLARAdnan Menderes Üniversitesi8,162820,658,812828,440,659,0917,91
NONSTOPBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi5,451684,29,651685,552,508,0517,70
DeadCatBounceİstanbul Üniversitesi4,333766,4510,783764,392,506,8917,67
MarginCallOrta Doğu Teknik Üniversitesi4,511525,910,411524,552,507,0517,46
TACHIBANABilecik Şeyh Edebali Üniversitesi5,006954,59,506955,082,507,5817,09
BEGONVILAdnan Menderes Üniversitesi4,162446,2510,412444,132,506,6317,04
SARCOPHAGUSAdnan Menderes Üniversitesi7,998040,958,948047,130,958,0817,02
SahikalarAnadolu Üniversitesi2,387869,7512,137862,372,504,8717,01
eekerBilkent Üniversitesi7,671390,658,321397,920,658,5716,89
GoldFinanceSakarya Üniversitesi5,004684,159,154685,102,507,6016,75
EmreyarenAdnan Menderes Üniversitesi5,077953,959,027955,142,507,6416,67
Masked_investorsSakarya Üniversitesi5,165473,658,815475,272,507,7716,59
EfectifYatirimPamukkale Üniversitesi3,702386,6510,352383,672,506,1716,52
PARIDISE4,3369559,336954,382,506,8816,21
AleaiactaestGazi Üniversitesi7,600570,357,950577,580,357,9315,88
TNTRADEPamukkale Üniversitesi2,008029,211,208022,012,504,5115,72
TradersPamukkale Üniversitesi5,626992,48,026995,292,407,6915,71
BMGCapitalİstanbul Üniversitesi4,142924,78,842924,212,506,7115,55
FinanceteamPamukkale Üniversitesi2,859417,510,359412,622,505,1215,48
WarrenbuffetÇankaya Üniversitesi4,388464,28,588464,392,506,8915,48
UltiSakarya Üniversitesi4,476583,758,226584,532,507,0315,26
BorsalonaAdnan Menderes Üniversitesi4,577153,47,977154,652,507,1515,13
TheWolfsofBurssaStreetPamukkale Üniversitesi4,230224,38,530224,102,506,6015,13
ZEYBEKUSAdnan Menderes Üniversitesi4,324573,958,274574,292,506,7915,06
WallStreetAdnan Menderes Üniversitesi5,144142,257,394145,182,257,4314,82
BORSAADANABilecik Şeyh Edebali Üniversitesi5,150092,257,400095,092,257,3414,74
GRUPMESASüleyman Demirel Üniversitesi4,833892,57,333894,862,507,3614,70
avengersSakarya Üniversitesi4,43063,157,58064,502,507,0014,58
arbitraj123Bilkent Üniversitesi1,855268,410,255261,782,504,2814,54
TUDIBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi4,10623,67,70624,172,506,6714,38
ARTISANKIDSBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi1,822118,2510,072111,802,504,3014,37
BullsAdnan Menderes Üniversitesi6,176110,957,126116,270,957,2214,35
blackinvestmentAdnan Menderes Üniversitesi7,028170,057,078177,200,057,2514,33
MapavriSakarya Üniversitesi3,873263,97,773263,842,506,3414,11
YEFİstanbul Üniversitesi6,692590,256,942596,780,257,0313,97
LegendsDumlupınar Üniversitesi3,812053,757,562053,832,506,3313,89
UticybsSakarya Üniversitesi3,11615,058,16613,062,505,5613,72
Mete09Adnan Menderes Üniversitesi4,333262,46,733264,352,406,7513,48
RiskAdnan Menderes Üniversitesi2,183176,458,633172,152,504,6513,28
bullishbearsİstanbul Kültür Üniversitesi5,612440,956,562445,600,956,5513,11
ErbapPamukkale Üniversitesi5,494391,056,544395,491,056,5413,09
MANIPULATORLERAdnan Menderes Üniversitesi1,8808978,880891,692,504,1913,07
FinanscihemsehrilerBülent Ecevit Üniversitesi2,437895,78,137892,422,504,9213,06
TatangalarSakarya Üniversitesi4,936091,56,436095,041,506,5412,98
EMU1Doğu Akdeniz Üniversitesi0,719628,859,569620,722,503,2212,79
BBlackSakarya Üniversitesi4,029762,26,229764,082,206,2812,50
MetozyaÇankaya Üniversitesi4,717991,456,167994,791,456,2412,41
HiMelTrakya Üniversitesi5,474250,656,124255,580,656,2312,35
YildiztradeYıldız Teknik Üniversitesi3,698982,456,148983,752,456,2012,35
SenseiDegreeSakarya Üniversitesi3,05033,76,75033,082,505,5812,33
SEBUSBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi4,347891,76,047894,401,706,1012,15
NumberoneSakarya Üniversitesi2,498564,56,998562,522,505,0212,02
finansorSüleyman Demirel Üniversitesi2,2641457,264142,222,504,7211,98
FinanceWarsSakarya Üniversitesi3,919812,055,969813,952,056,0011,97
moonlightSakarya Üniversitesi3,294662,756,044663,332,505,8311,87
rainbowwSakarya Üniversitesi3,629232,255,879233,672,255,9211,80
EkonobistAdnan Menderes Üniversitesi4,8440615,844064,931,005,9311,78
GENCYATIRIMCILARPamukkale Üniversitesi3,242572,655,892573,242,505,7411,63
UyumsuzlarCelal Bayar Üniversitesi3,985791,85,785794,011,805,8111,59
blacksteelSüleyman Demirel Üniversitesi5,10880,65,70885,210,605,8111,52
YilmazlarAdnan Menderes Üniversitesi3,527952,25,727953,552,205,7511,48
pulpoSakarya Üniversitesi3,479522,255,729523,482,255,7311,46
HolymoneyBalıkesir Üniversitesi2,121144,76,821142,122,504,6211,44
UticfinanceSakarya Üniversitesi3,137072,55,637073,162,505,6611,30
DIKILIAdnan Menderes Üniversitesi3,009642,755,759642,912,505,4111,17
SemihoMarmara Üniversitesi2,472023,76,172022,492,504,9911,16
SEGIBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi3,666741,95,566743,641,905,5411,11
CIU9Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi3,008642,655,658642,922,505,4211,08
ChampionsAdnan Menderes Üniversitesi3,443722,15,543723,362,105,4611,00
MinmugSakarya Üniversitesi4,481730,955,431734,540,955,4910,92
brokerPamukkale Üniversitesi4,02741,655,67743,551,655,2010,88
DallasAdnan Menderes Üniversitesi-0,798210,810,0018-1,692,500,8110,82
ApovturanMarmara Üniversitesi3,637791,755,387793,661,755,4110,80
LoveteamBalıkesir Üniversitesi3,3874825,387483,392,005,3910,78
StrawberryTrakya Üniversitesi1,558695,156,708691,492,503,9910,70
B-BGalatasaray Üniversitesi4,468241,355,818243,361,354,7110,53
CmÇankaya Üniversitesi0,568326,97,468320,522,503,0210,49
BUGIÇankaya Üniversitesi0,9760566,976050,972,503,4710,45
exchangeSüleyman Demirel Üniversitesi4,145041,15,245044,081,105,1810,43
HemserilerPamukkale Üniversitesi1,827224,15,927221,812,504,3110,24
foxgroupPamukkale Üniversitesi4,390440,75,090444,440,705,1410,23
VAAODumlupınar Üniversitesi1,18565,36,48561,192,503,6910,17
MoneyMakersBilkent Üniversitesi1,7298845,729881,732,504,239,96
bistronBülent Ecevit Üniversitesi4,570620,354,920624,640,354,999,91
financialeaglesDumlupınar Üniversitesi2,378452,554,928452,392,504,899,82
ipeksahinAnadolu Üniversitesi2,367482,54,867482,382,504,889,75
MorYatirimPamukkale Üniversitesi2,214632,85,014632,222,504,729,73
YoungEconomistsPamukkale Üniversitesi1,076345,26,276340,952,503,459,73
akilliisletmeciİstanbul Üniversitesi4,600530,254,850534,630,254,889,73
hokkabazAdnan Menderes Üniversitesi4,229640,64,829644,290,604,899,72
GalatasarayAGalatasaray Üniversitesi1,938313,35,238311,942,504,449,68
giizemarslanBülent Ecevit Üniversitesi1,469264,25,669261,452,503,959,62
mbsandikKırklareli Üniversitesi1,942043,255,192041,912,504,419,61
BankerbalkesBalıkesir Üniversitesi3,588371,14,688373,621,104,729,41
CekuEge Üniversitesi2,068172,754,818172,052,504,559,37
zehirCelal Bayar Üniversitesi3,995310,654,645314,030,654,689,33
liscountrySakarya Üniversitesi2,004532,84,804532,022,504,529,32
Mvural18Pamukkale Üniversitesi2,073322,64,673322,032,504,539,20
ibrahimdurkanAnadolu Üniversitesi2,687371,94,587372,701,904,609,18
TekkisilikdevorduBülent Ecevit Üniversitesi0,671095,356,021090,622,503,129,15
LandOfFireBilkent Üniversitesi3,314631,254,564633,321,254,579,14
IZHAKYATIRIMÇankaya Üniversitesi3,212811,34,512813,221,304,529,03
F16Bülent Ecevit Üniversitesi1,615423,254,865421,622,504,128,99
SiriusSakarya Üniversitesi1,89252,654,54251,912,504,418,95
BankersDumlupınar Üniversitesi0,548165,355,898160,522,503,028,92
CATOMÇankaya Üniversitesi1,1762545,176251,152,503,658,82
AgtcinvestmentPamukkale Üniversitesi2,299892,054,349892,322,054,378,72
ZBEU-IIBF-0001Bülent Ecevit Üniversitesi1,847662,44,247661,852,404,258,50
TOLEKINVESTCumhuriyet Üniversitesi0,38645,255,63640,352,502,858,49
berkan41-1,272058,47,12795-1,272,501,238,36
Exchange2861Balıkesir Üniversitesi0,477824,95,377820,462,502,968,33
AsÇankaya Üniversitesi0,803794,154,953790,802,503,308,26
sisterhoodDumlupınar Üniversitesi1,402292,854,252291,382,503,888,14
AyazSakarya Üniversitesi2,266521,84,066522,271,804,078,14
BL4USAdnan Menderes Üniversitesi4,262370,44,662373,070,403,478,13
kiymetlimissMarmara Üniversitesi2,103181,954,053182,121,954,078,12
esperanzaSakarya Üniversitesi1,95952,14,05951,942,104,048,10
DAISYSakarya Üniversitesi0,205265,25,405260,162,502,668,06
RiskItForTheBiscuitBilkent Üniversitesi3,042630,953,992633,020,953,977,96
ELCEZERIAdnan Menderes Üniversitesi0,078755,355,428750,022,502,527,95
traderhermesAdnan Menderes Üniversitesi-1,092967,86,70704-1,272,501,237,94
19Bülent Ecevit Üniversitesi0,474674,555,024670,402,502,907,92
EnHasAdnan Menderes Üniversitesi3,691290,253,941293,650,253,907,84
UgurluAdnan Menderes Üniversitesi1,998751,93,898752,001,903,907,80
AnkaINVKırklareli Üniversitesi3,640180,253,890183,640,253,897,78
EpcFnancersSakarya Üniversitesi1,782232,13,882231,792,103,897,77
brothersSakarya Üniversitesi1,105843,154,255841,012,503,517,76
PlayAllMarmara Üniversitesi-0,31445,855,5356-0,322,502,187,72
sofamiaSakarya Üniversitesi0,641833,94,541830,632,503,137,67
BILKENTBEARSBilkent Üniversitesi2,387621,43,787622,411,403,817,60
FinanskurtlariSakarya Üniversitesi1,7919823,791981,802,003,807,59
F5Bülent Ecevit Üniversitesi-0,1785,55,322-0,342,502,167,48
YAGOAdnan Menderes Üniversitesi3,119090,653,769093,010,653,667,43
AntsSakarya Üniversitesi2,105491,63,705492,111,603,717,41
BlackWhiteAdnan Menderes Üniversitesi1,764511,953,714511,711,953,667,38
KaradenizMarmara Üniversitesi0,758473,34,058470,762,503,267,32
CIU4Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi1,224472,43,624471,232,403,637,25
FinansorsPamukkale Üniversitesi1,940021,653,590021,941,653,597,18
BloomgangPamukkale Üniversitesi2,465341,13,565342,471,103,577,14
RiskFreeOrta Doğu Teknik Üniversitesi2,676090,853,526092,710,853,567,08
ZBEU-UBYO-0018Bülent Ecevit Üniversitesi-1,484357,556,06565-1,492,501,017,07
totsSakarya Üniversitesi1,677791,83,477791,681,803,486,95
TheEstimatorPamukkale Üniversitesi0,520463,353,870460,512,503,016,88
ilteranil98Sakarya Üniversitesi2,126011,33,426012,141,303,446,87
centralperkÇankaya Üniversitesi0,933122,53,433120,932,503,436,86
RainbowPamukkale Üniversitesi0,019584,34,319580,022,502,526,84
B10Balıkesir Üniversitesi-1,705387,756,04462-1,712,500,796,83
WaterOrta Doğu Teknik Üniversitesi3,010550,453,460552,920,453,376,83
JokersBilkent Üniversitesi1,365232,053,415231,362,053,416,82
ZISKSüleyman Demirel Üniversitesi3,168260,253,418263,130,253,386,80
ZBEU-UBYO-0025Bülent Ecevit Üniversitesi0,372483,53,872480,352,502,856,72
ILKUS209Pamukkale Üniversitesi-0,498255,24,70175-0,522,501,986,68
STAGFLASYONAdnan Menderes Üniversitesi-2,697359,556,85265-2,692,50-0,196,67
MuhasebecilerDumlupınar Üniversitesi0,858022,453,308020,862,453,316,62
BankerBülent Ecevit Üniversitesi0,21943,653,86940,212,502,716,58
MARMARAINVESTMarmara Üniversitesi2,088041,153,238042,091,153,246,48
TekCanÇankaya Üniversitesi-0,118944,13,98106-0,122,502,386,36
TraderDuoOrta Doğu Teknik Üniversitesi1,826021,33,126021,821,303,126,25
RandomWalkBalıkesir Üniversitesi2,859990,253,109992,890,253,146,25
UCARTIIKIBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,016523,653,666520,012,502,516,17
STSakarya Üniversitesi0,210183,253,460180,182,502,686,14
GRUPSURUPAdnan Menderes Üniversitesi0,676522,43,076520,662,403,066,14
sunSakarya Üniversitesi0,215613,253,465610,172,502,676,13
TwinPeaksGalatasaray Üniversitesi0,223653,23,423650,212,502,716,13
EffektifYatirimPamukkale Üniversitesi0,3067433,306740,312,502,816,11
ZBEU-UBYO-0013Bülent Ecevit Üniversitesi1,52951,553,07951,471,553,026,10
ReferansAdnan Menderes Üniversitesi0,395822,83,195820,402,502,906,09
youngmoneyGalatasaray Üniversitesi0,611782,43,011780,602,403,006,01
GGDATOMEDumlupınar Üniversitesi1,110071,93,010071,091,902,996,00
furkan_avanosluAdnan Menderes Üniversitesi2,190750,82,990752,200,803,005,99
the_corporate_raidersBilkent Üniversitesi2,080981,053,130981,811,052,865,99
MonarchsPamukkale Üniversitesi0,255632,953,205630,252,502,755,95
macirteamTrakya Üniversitesi0,000293,453,450290,002,502,505,95
FearlessSakarya Üniversitesi1,618051,352,968051,611,352,965,93
finanscikardeslerBülent Ecevit Üniversitesi0,08723,253,33720,092,502,595,92
SenanurBülent Ecevit Üniversitesi0,428482,552,978480,432,502,935,91
RookieAdnan Menderes Üniversitesi1,902261,052,952261,901,052,955,90
THEASIANSakarya Üniversitesi0,287862,853,137860,252,502,755,89
DubusTrakya Üniversitesi0,824212,12,924210,822,102,925,84
BORSAITTIFAKIAdnan Menderes Üniversitesi2,666570,252,916572,680,252,935,84
zilan2727Bülent Ecevit Üniversitesi1,447521,52,947521,381,502,885,83
LastchanceAdnan Menderes Üniversitesi1,625351,252,875351,551,252,805,67
CansusBülent Ecevit Üniversitesi0,007223,153,157220,012,502,515,66
A.I.Galatasaray Üniversitesi0,124222,82,924220,122,502,625,55
WinnerSÇankaya Üniversitesi1,809750,952,759751,820,952,775,53
EMU2Doğu Akdeniz Üniversitesi1,502371,252,752371,511,252,765,51
VegaSakarya Üniversitesi0,242062,452,692060,242,452,695,38
MANARSSakarya Üniversitesi-0,014582,82,78542-0,022,502,485,27
TradexpertPamukkale Üniversitesi-1,939296,654,71071-1,982,500,525,23
AmazonMaltepe Üniversitesi1,499451,12,599451,501,102,605,20
ZBEU-UBYO-0019Bülent Ecevit Üniversitesi-0,270013,33,02999-0,342,502,165,19
aygn12Balıkesir Üniversitesi2,02060,552,57062,030,552,585,15
MethbostancBülent Ecevit Üniversitesi0,5785922,578590,572,002,575,15
TetikcilerAdnan Menderes Üniversitesi0,497893,053,54789-1,042,501,465,00
WealthTrakya Üniversitesi-0,187522,92,71248-0,212,502,295,00
ZBEU-UBYO-23Bülent Ecevit Üniversitesi0,440762,12,540760,352,102,454,99
RoyenaBalıkesir Üniversitesi1,577930,952,527931,460,952,414,94
DERSULCumhuriyet Üniversitesi1,957050,52,457051,970,502,474,93
ShelbyAdnan Menderes Üniversitesi1,982380,452,432381,990,452,444,88
MurphyBorsacilariGazi Üniversitesi-0,088292,552,46171-0,092,502,414,87
masterinvestİstanbul Üniversitesi-0,123222,62,47678-0,132,502,374,84
ZBEU-UBYO-0014Bülent Ecevit Üniversitesi-1,723485,84,07652-1,752,500,754,83
LosersclubSakarya Üniversitesi1,002411,42,402411,001,402,404,80
totradeSakarya Üniversitesi0,672421,72,372420,671,702,374,75
Borsasosyetesi_Adnan Menderes Üniversitesi-2,386866,954,56314-2,382,500,124,68
MaviSakarya Üniversitesi0,257982,052,307980,262,052,314,62
SSTeamSakarya Üniversitesi1,550620,752,300621,560,752,314,61
bulls_of_investmentPamukkale Üniversitesi2,288823,455,73882-3,642,50-1,144,60
jerusalemSakarya Üniversitesi0,2965822,296580,302,002,304,59
4koseliucgenAdnan Menderes Üniversitesi2,004290,352,354291,880,352,234,58
DONILINVESTCumhuriyet Üniversitesi-0,682333,452,76767-0,702,501,804,56
ADUSBAdnan Menderes Üniversitesi-0,578773,252,67123-0,652,501,854,53
OZVARLIKSüleyman Demirel Üniversitesi0,298111,952,248110,301,952,254,50
ChangeoriginsSakarya Üniversitesi-0,442472,852,40753-0,472,502,034,44
deneyelimdedikBilkent Üniversitesi1,860360,352,210361,870,352,224,43
RavensOrta Doğu Teknik Üniversitesi1,457450,72,157451,460,702,164,32
KORSANLARAdnan Menderes Üniversitesi-2,914387,64,68562-2,912,50-0,414,28
GameofFinanceDumlupınar Üniversitesi-1,052323,92,84768-1,082,501,424,27
SosoAdnan Menderes Üniversitesi1,891590,252,141591,870,252,124,27
HNKMGYKAdnan Menderes Üniversitesi1,115510,952,065511,070,952,024,08
MoneyGateSakarya Üniversitesi0,539551,52,039550,541,502,044,08
emir_kalanSakarya Üniversitesi0,835771,22,035770,841,202,044,07
FSALSakarya Üniversitesi-0,016272,052,03373-0,022,052,034,06
NebahateraySakarya Üniversitesi0,255321,752,005320,261,752,014,01
SahinAdnan Menderes Üniversitesi0,300041,72,000040,301,702,004,00
TroopersAdnan Menderes Üniversitesi-2,086575,653,56343-2,072,500,433,99
fimestrBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi-0,378612,72,32139-0,842,501,663,98
UpsydaisyTrakya Üniversitesi-0,820253,152,32975-0,922,501,583,90
TaruzAdnan Menderes Üniversitesi1,097950,851,947951,080,851,933,88
ORTWINÇankaya Üniversitesi0,562831,351,912830,551,351,903,82
AfitapSakarya Üniversitesi0,356251,551,906250,361,551,913,81
OurfinacePamukkale Üniversitesi0,001721,91,901720,001,901,903,80
endustriGalatasaray Üniversitesi1,245580,651,895581,250,651,903,80
FAESAdnan Menderes Üniversitesi0,941170,91,841170,940,901,843,68
CIU10Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi0,739061,11,839060,741,101,843,68
BearBullPamukkale Üniversitesi0,583531,251,833530,571,251,823,66
VentureSakarya Üniversitesi0,023251,81,823250,021,801,823,65
DemirvuzBilkent Üniversitesi0,426041,41,826040,381,401,783,61
KAYSASakarya Üniversitesi-0,697462,51,80254-0,722,501,783,58
CIU8Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi1,368760,41,768761,370,401,773,54
KafkaAdnan Menderes Üniversitesi0,7355511,735550,741,001,743,47
UnzileozsoyyBülent Ecevit Üniversitesi0,127341,61,727340,131,601,733,45
cewahirAdnan Menderes Üniversitesi0,918890,81,718890,910,801,713,43
ZBEU-UBYO-0027Bülent Ecevit Üniversitesi-0,359862,11,74014-0,412,101,693,43
SupervizorSakarya Üniversitesi1,289220,351,639221,290,351,643,28
SkymoonSüleyman Demirel Üniversitesi1,314330,31,614331,320,301,623,24
TitansAdnan Menderes Üniversitesi0,254141,351,604140,251,351,603,21
investorsBülent Ecevit Üniversitesi-1,649894,052,40011-1,732,500,773,17
thisisagameAdnan Menderes Üniversitesi0,579531,11,679530,341,101,443,12
CIU2Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi0,589360,951,539360,550,951,503,04
HurkusBülent Ecevit Üniversitesi0,011741,451,461740,011,451,462,92
BrokersAdnan Menderes Üniversitesi1,015070,81,815070,280,801,082,90
ZBEU-UBYO-0026Bülent Ecevit Üniversitesi-1,242462,851,60754-1,242,501,262,87
DehaGalatasaray Üniversitesi0,162191,251,412190,161,251,412,82
ilzinedPamukkale Üniversitesi1,355410,11,455411,230,101,332,79
CIU3Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi-1,367231,6328-1,392,501,112,74
NormanGalatasaray Üniversitesi0,780120,651,430120,600,651,252,68
AEKSakarya Üniversitesi-0,411961,751,33804-0,411,751,342,68
CESBaşkent Üniversitesi-0,965772,31,33423-0,972,301,332,66
ZBEU-UBYO-0016Bülent Ecevit Üniversitesi-4,329228,84,47078-4,352,50-1,852,63
FiseklerCelal Bayar Üniversitesi0,662760,651,312760,650,651,302,61
exchange2023Balıkesir Üniversitesi0,239531,051,289530,241,051,292,58
berozzBaşkent Üniversitesi-1,195752,51,30425-1,252,501,252,56
ADUKETAdnan Menderes Üniversitesi-0,661741,951,28826-0,691,951,262,55
InvestorPamukkale Üniversitesi0,219361,051,269360,221,051,272,54
EkotudentPamukkale Üniversitesi-0,174971,451,27503-0,191,451,262,54
financebreakDumlupınar Üniversitesi0,425040,851,275040,390,851,242,52
algosTrakya Üniversitesi0,157081,11,257080,161,101,262,51
Merii34Bülent Ecevit Üniversitesi0,897050,351,247050,890,351,242,49
KuzenlerAdnan Menderes Üniversitesi-1,217252,451,23275-1,232,451,222,46
ColdplayMarmara Üniversitesi0,725260,51,225260,680,501,182,40
EMU3Doğu Akdeniz Üniversitesi0,1593811,159380,161,001,162,32
SinemayyBülent Ecevit Üniversitesi-0,330191,51,16981-0,401,501,102,27
LUCIFERBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,933110,21,133110,930,201,132,27
EzgiSakarya Üniversitesi-0,169891,31,13011-0,171,301,132,26
JohnnySakarya Üniversitesi-2,27664,32,0234-2,282,500,222,25
ROOSTERSOUNDPamukkale Üniversitesi-2,498384,752,25162-2,532,50-0,032,22
InnervisionSakarya Üniversitesi-0,000061,11,099940,001,101,102,20
Messi505Orta Doğu Teknik Üniversitesi-0,00091,11,09910,001,101,102,20
OzgecBülent Ecevit Üniversitesi-0,214761,31,08524-0,211,301,092,17
Mertarslan4Sakarya Üniversitesi0,0827311,082730,081,001,082,17
CaylaklarAdnan Menderes Üniversitesi-4,077747,73,62226-4,082,50-1,582,05
AvangersBayburt Üniversitesi0,048020,950,998020,050,951,002,00
InventorsSakarya Üniversitesi-0,733381,751,01662-0,811,750,941,96
EdinciqueKırklareli Üniversitesi0,46260,50,96260,460,500,961,93
CIUGROUP8Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi0,538850,40,938850,540,400,941,88
SellersTrakya Üniversitesi0,007430,90,907430,010,900,911,81
TradeXBilkent Üniversitesi0,150150,750,900150,150,750,901,80
JointStockCorporatioPamukkale Üniversitesi0,000490,90,900490,000,900,901,80
SamsunlularDumlupınar Üniversitesi-1,269362,150,88064-1,272,150,881,76
orderSakarya Üniversitesi0,064420,80,864420,060,800,861,73
CeyrekBankacilarMarmara Üniversitesi0,593110,250,843110,590,250,841,69
fatiharslannSakarya Üniversitesi-1,540982,350,80902-1,562,350,791,60
KARADENIZDumlupınar Üniversitesi-3,270535,62,32947-3,242,50-0,741,59
CIU15Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi-1,357282,150,79272-1,382,150,771,56
arbitrajyatirimPamukkale Üniversitesi0,029890,750,779890,030,750,781,56
Accountant101Bilkent Üniversitesi0,361470,40,761470,360,400,761,52
investorsGroupGazi Üniversitesi0,002660,750,752660,000,750,751,51
ParaAvcilari.coİzmir Ekonomi Üniversitesi0,401640,350,751640,350,350,701,45
DominoAdnan Menderes Üniversitesi0,018850,70,718850,020,700,721,44
BALKESBalıkesir Üniversitesi-0,110420,80,68958-0,110,800,691,38
youngteamAdnan Menderes Üniversitesi-0,534381,20,66562-0,531,200,671,33
SehaTrakya Üniversitesi0,586080,050,636080,590,050,641,27
CIU1Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi-0,877981,50,62202-0,881,500,621,24
mytemsSakarya Üniversitesi0,001830,60,601830,000,600,601,20
The-Tigers-of-WallstreetBilkent Üniversitesi-0,010710,60,58929-0,010,600,591,18
CIU17Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi-0,016280,60,58372-0,020,600,581,17
RhymeOrReasonBilkent Üniversitesi0,07740,50,57740,080,500,581,15
trademasterandmargaritaBilkent Üniversitesi0,020090,550,570090,020,550,571,14
ISIK-OGUZBilkent Üniversitesi0,0060,550,5560,010,550,561,11
EflatunAdnan Menderes Üniversitesi0,142040,40,542040,140,400,541,08
TheFinGodsBilkent Üniversitesi-0,71991,250,5301-0,721,250,531,06
TrendAdnan Menderes Üniversitesi-0,183180,70,51682-0,180,700,521,03
DARKEKOPamukkale Üniversitesi0,104420,40,504420,100,400,501,01
inverstorsGroupGazi Üniversitesi0,002220,50,502220,000,500,501,00
idrisizsizTrakya Üniversitesi-0,162240,650,48776-0,170,650,480,97
HydraBilkent Üniversitesi0,072310,40,472310,070,400,470,94
TradeFightersPamukkale Üniversitesi0,265050,20,465050,260,200,460,93
Recep4141Bülent Ecevit Üniversitesi-0,002610,450,447390,000,450,450,89
ADUBTAdnan Menderes Üniversitesi0,2430,20,4430,240,200,440,89
CoupleMarmara Üniversitesi-1,070251,50,42975-1,071,500,430,86
TrnntrAdnan Menderes Üniversitesi0,068450,350,418450,070,350,420,84
AyyildizSakarya Üniversitesi0,012590,40,412590,010,400,410,82
MerkulBalıkesir Üniversitesi0,097780,30,397780,100,300,400,79
StockbrokersSakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi-2,818323,91,08168-2,792,50-0,290,79
berkorOrta Doğu Teknik Üniversitesi0,185050,20,385050,190,200,390,77
TeamWazowskiOrta Doğu Teknik Üniversitesi-1,070421,450,37958-1,071,450,380,76
selinsÇankaya Üniversitesi0,001580,350,351580,000,350,350,70
LuviAdnan Menderes Üniversitesi0,001440,350,351440,000,350,350,70
TurkaiTrakya Üniversitesi-0,369540,70,33046-0,370,700,330,66
DeveloperSakarya Üniversitesi0,071530,250,321530,070,250,320,64
invisiblehandsİzmir Ekonomi Üniversitesi0,148580,150,298580,150,150,300,60
BILGILOBISIAdnan Menderes Üniversitesi-0,127140,40,27286-0,130,400,270,55
Ciu6Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi0,055740,20,255740,060,200,260,51
AlkenTrakya Üniversitesi0,102560,150,252560,100,150,250,51
FINANCIERBülent Ecevit Üniversitesi0,1350,10,2350,140,100,240,47
DENIZMIRPamukkale Üniversitesi-0,300290,550,24971-0,360,550,190,44
SENSATIONALWOMANSAdnan Menderes Üniversitesi0,019350,20,219350,020,200,220,44
RapaDoğu Akdeniz Üniversitesi0,000790,20,200790,000,200,200,40
MastersUluslararası Kıbrıs Üniversitesi0,000460,20,200460,000,200,200,40
berkayPamukkale Üniversitesi0,000150,20,200150,000,200,200,40
TheOriginalSakarya Üniversitesi-0,000320,20,199680,000,200,200,40
FrontPlayerMarmara Üniversitesi-0,005890,20,19411-0,010,200,190,39
BulutSakarya Üniversitesi-0,915761,10,18424-0,921,100,180,37
ADANAKOOPAdnan Menderes Üniversitesi-3,383054,651,26695-3,452,50-0,950,32
RosedennPamukkale Üniversitesi0,004820,150,154820,000,150,150,31
HebuAdnan Menderes Üniversitesi0,003760,150,153760,000,150,150,31
DEKA0,000980,150,150980,000,150,150,30
AkredifyatirimPamukkale Üniversitesi0,000410,150,150410,000,150,150,30
MasterMindPamukkale Üniversitesi-0,002340,150,147660,000,150,150,30
frtyldrm8Sakarya Üniversitesi0,089080,050,139080,090,050,140,28
ZEDYatirimGalatasaray Üniversitesi-4,125866,051,92414-4,152,50-1,650,28
rnikzadAkdeniz Üniversitesi-0,021310,150,12869-0,020,150,130,26
OZKABaşkent Üniversitesi0,005940,10,105940,010,100,110,21
ecangelsBilkent Üniversitesi0,001030,10,101030,000,100,100,20
alisaracBilkent Üniversitesi0,000470,10,100470,000,100,100,20
Aliberkan12Adnan Menderes Üniversitesi00,10,10,000,100,100,20
bjk3327Adnan Menderes Üniversitesi-0,000010,10,099990,000,100,100,20
cbumastersCelal Bayar Üniversitesi0,040280,050,090280,040,050,090,18
TarkanAdnan Menderes Üniversitesi-0,193450,250,05655-0,200,250,050,11
BalSakarya Üniversitesi0,003720,050,053720,000,050,050,11
tigersofaduAdnan Menderes Üniversitesi0,002470,050,052470,000,050,050,10
JAZZAGEAdnan Menderes Üniversitesi0,00220,050,05220,000,050,050,10
LIKIDITEBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,000390,050,050390,000,050,050,10
VolatilityOrta Doğu Teknik Üniversitesi0,000260,050,050260,000,050,050,10
BostonSakarya Üniversitesi-0,797890,850,05211-0,800,850,050,10
NORULESAdnan Menderes Üniversitesi-0,636730,650,01327-0,640,650,010,03
52698713Galatasaray Üniversitesi0000,000,000,000,00
ertugrululkerrAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
youngcrewAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
183004015Adnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
BorsakolikAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
ozedAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
TourusAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
stonks0Orta Doğu Teknik Üniversitesi0000,000,000,000,00
BarmsOrta Doğu Teknik Üniversitesi0000,000,000,000,00
Emrullah10Ege Üniversitesi0000,000,000,000,00
emre16Dumlupınar Üniversitesi0000,000,000,000,00
MARJINALTAYFAAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
ULCSakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
RudeFinanceSakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
latrademasterdepapelDumlupınar Üniversitesi0000,000,000,000,00
ElchinkarimliSakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
R.Berkay.ArslanSakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
denizhangurelAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
BETBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
ChefdeouvreSakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
AlicanonarAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
IntangibleassetsAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
mdegirmenci16Pamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
EfektifYatirimPamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
MorYatirmPamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
BuffetÇankaya Üniversitesi0000,000,000,000,00
bPamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
MavimsiAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
E2MAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
IlayAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
kedolarAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
greeninvestmentAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
GordongekkoKırklareli Üniversitesi0000,000,000,000,00
traderyoungSakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
OurFinancePamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
AyberixPamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
sonoflightoftware.comPamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
venusBalıkesir Üniversitesi0000,000,000,000,00
PapatyaAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
stonksOrta Doğu Teknik Üniversitesi0000,000,000,000,00
UTF-18Pamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
KaybettikSakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
FENEROLPamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
NurflyBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
4109Adnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
ebubekir34Sakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
SinemMarmara Üniversitesi0000,000,000,000,00
bahattin1Adnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
MoneyHuntersSakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
NM9899Adnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
BrokerfxAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
NetworkSakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
DavidUluslararası Kıbrıs Üniversitesi0000,000,000,000,00
TheWolfsOfBursaStreetPamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
forthehordeOrta Doğu Teknik Üniversitesi0000,000,000,000,00
B161304009Sakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
WinxClubBilkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
eedakurnazMaltepe Üniversitesi0000,000,000,000,00
TraktradeTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
Alken1Trakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
takeaprofitDumlupınar Üniversitesi0000,000,000,000,00
bullssofinvestmentPamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
ValleySakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
InvestorsOfTheFuturePamukkale Üniversitesi0000,000,000,000,00
ciu@11Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi0000,000,000,000,00
blackMaltepe Üniversitesi0000,000,000,000,00
PARABABALARISakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
MoonBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0000,000,000,000,00
TALELBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0000,000,000,000,00
Itto_RyuUluslararası Kıbrıs Üniversitesi0000,000,000,000,00
Tha_fat_ladUluslararası Kıbrıs Üniversitesi0000,000,000,000,00
CIU5Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi0000,000,000,000,00
CIU6Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi0000,000,000,000,00
CIU16Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi0000,000,000,000,00
CIU18Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi0000,000,000,000,00
TekinbugraÇankaya Üniversitesi0000,000,000,000,00
NononoBayburt Üniversitesi0000,000,000,000,00
fatiharslanSakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
samitugluuBalıkesir Üniversitesi0000,000,000,000,00
Group1Orta Doğu Teknik Üniversitesi0000,000,000,000,00
MarjinalFaydasizlarMarmara Üniversitesi0000,000,000,000,00
BGKTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
EcoMakerTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
InvestOBTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
ZedeTradeTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
uygurbTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
sinemkezerTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
westakeTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
acerMaltepe Üniversitesi0000,000,000,000,00
EyeOftheBubbleBilkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
CoinBendersOrta Doğu Teknik Üniversitesi0000,000,000,000,00
BlackmacigTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
SerifeerdemAdnan Menderes Üniversitesi0000,000,000,000,00
xcanselMarmara Üniversitesi0000,000,000,000,00
13499227186Marmara Üniversitesi0000,000,000,000,00
BurseTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
PivotOrta Doğu Teknik Üniversitesi0000,000,000,000,00
purpleCelal Bayar Üniversitesi0000,000,000,000,00
ZISKsSüleyman Demirel Üniversitesi0000,000,000,000,00
BurcuuTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
SkullSandTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
HunterKırklareli Üniversitesi0000,000,000,000,00
bist100000,000,000,000,00
tugbadalgin49Başkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
NESAYBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
NihalBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
InvesterBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
DarkTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
DersulinvestCumhuriyet Üniversitesi0000,000,000,000,00
destiinySakarya Üniversitesi0000,000,000,000,00
EMU14Doğu Akdeniz Üniversitesi0000,000,000,000,00
AsmelTrakya Üniversitesi0000,000,000,000,00
cicikizlarMarmara Üniversitesi0000,000,000,000,00
rondalfoMarmara Üniversitesi0000,000,000,000,00
Random-InvestmentBilkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
BelonBalıkesir Üniversitesi0000,000,000,000,00
OurBusinessEconomyGazi Üniversitesi0000,000,000,000,00
GencYatirimcilarSüleyman Demirel Üniversitesi0000,000,000,000,00
GunayOrta Doğu Teknik Üniversitesi0000,000,000,000,00
PELMEBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
BorasBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
NmolutovaBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
elcinozzkanBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
dogi54Bülent Ecevit Üniversitesi0000,000,000,000,00
DilaraBülent Ecevit Üniversitesi0000,000,000,000,00
SELDERBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
DiamondBaşkent Üniversitesi0000,000,000,000,00
icantradeBilkent Üniversitesi-6,4777910,33,82221-6,422,50-3,92-0,09
rokettakimiOrta Doğu Teknik Üniversitesi-0,215440,15-0,06544-0,220,15-0,07-0,13
KaybedenlerKulubuMarmara Üniversitesi-0,50340,45-0,0534-0,540,45-0,09-0,15
NusAdSakarya Üniversitesi-2,067862-0,06786-2,092,00-0,09-0,16
LYNCHAdnan Menderes Üniversitesi-0,370970,25-0,12097-0,370,25-0,12-0,24
Mkopal-0,332170,2-0,13217-0,330,20-0,13-0,26
NisaBülent Ecevit Üniversitesi-0,1890,05-0,139-0,190,05-0,14-0,28
HangoverBalıkesir Üniversitesi-1,096330,95-0,14633-1,100,95-0,15-0,29
friendsMarmara Üniversitesi-4,552826,11,54718-4,492,50-1,99-0,44
CIU14Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi-2,776682,55-0,22668-2,762,50-0,26-0,49
NorofinansAdnan Menderes Üniversitesi-0,678120,35-0,32812-0,680,35-0,33-0,65
ozteyBaşkent Üniversitesi-0,723450,35-0,37345-0,720,35-0,37-0,75
FLYÇankaya Üniversitesi-3,123132,85-0,27313-3,102,50-0,60-0,88
FIGEYATIRIMÇankaya Üniversitesi-2,911892,45-0,46189-2,922,45-0,47-0,93
RedInvesmsntAdnan Menderes Üniversitesi-1,629461,15-0,47946-1,621,15-0,47-0,95
BahaUluslararası Kıbrıs Üniversitesi-0,657010,15-0,50701-0,660,15-0,51-1,01
OrbayBayburt Üniversitesi-3,628293,650,02171-3,642,50-1,14-1,12
NESELIGUNLERAdnan Menderes Üniversitesi-0,725610,1-0,62561-0,720,10-0,62-1,25
KiliclarAdnan Menderes Üniversitesi-2,501491,85-0,65149-2,501,85-0,65-1,30
TALELlBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi-1,310530,65-0,66053-1,330,65-0,68-1,34
SpefutuAdnan Menderes Üniversitesi-5,366356,71,33365-5,312,50-2,81-1,48
PEHUGUSüleyman Demirel Üniversitesi-3,839523,65-0,18952-3,842,50-1,34-1,53
formula1Marmara Üniversitesi-3,824843,55-0,27484-3,792,50-1,29-1,57
TheBigShortAdnan Menderes Üniversitesi-3,971443,9-0,07144-4,072,50-1,57-1,64
MEGAdnan Menderes Üniversitesi-3,592652,9-0,69265-3,552,50-1,05-1,74
KARMAAdnan Menderes Üniversitesi-4,151443,85-0,30144-4,132,50-1,63-1,93
DilekcetindagBülent Ecevit Üniversitesi-1,830080,85-0,98008-1,820,85-0,97-1,95
CapitalDumlupınar Üniversitesi-1,071750,05-1,02175-1,070,05-1,02-2,04
botpreSakarya Üniversitesi-1,684040,65-1,03404-1,700,65-1,05-2,08
VenomAdnan Menderes Üniversitesi-1,530470,4-1,13047-1,530,40-1,13-2,26
financialbabDokuz Eylül Üniversitesi-1,721230,55-1,17123-1,720,55-1,17-2,34
InciSakarya Üniversitesi-2,454981,25-1,20498-2,441,25-1,19-2,40
VENCEREMOSAdnan Menderes Üniversitesi-1,464130,25-1,21413-1,470,25-1,22-2,43
HeheheSüleyman Demirel Üniversitesi-1,714180,4-1,31418-1,720,40-1,32-2,63
CicigagaPamukkale Üniversitesi-4,839574,65-0,18957-4,982,50-2,48-2,66
CrazyinvestorPamukkale Üniversitesi-4,978824,7-0,27882-4,922,50-2,42-2,70
piyasayayonverenlerMarmara Üniversitesi-3,1951,8-1,395-3,191,80-1,39-2,78
Huseyin123Celal Bayar Üniversitesi-1,632810,2-1,43281-1,640,20-1,44-2,87
RISKPamukkale Üniversitesi-2,091570,15-1,94157-2,080,15-1,93-3,88
PoleSakarya Üniversitesi-4,753543-1,75354-4,682,50-2,18-3,93
StockersSakarya Üniversitesi-4,052561,55-2,50256-4,011,55-2,46-4,96
CrocodileSakarya Üniversitesi-5,494072,85-2,64407-5,392,50-2,89-5,54
smyrnaKırklareli Üniversitesi-6,999265,65-1,34926-7,462,50-4,96-6,31
ParisBalıkesir Üniversitesi-3,873370,5-3,37337-3,820,50-3,32-6,69
Borsacigrupİstanbul Kültür Üniversitesi-4,649311,05-3,59931-4,661,05-3,61-7,21
RelearnPamukkale Üniversitesi-8,985357,4-1,58535-9,022,50-6,52-8,11
T-TAnalystAdnan Menderes Üniversitesi-5,026980,9-4,12698-4,970,90-4,07-8,20
VictorAdnan Menderes Üniversitesi-6,917683,05-3,86768-6,842,50-4,34-8,21
FirtinaMaltepe Üniversitesi-4,753920,55-4,20392-4,800,55-4,25-8,45
ExchangersSakarya Üniversitesi-7,329422,9-4,42942-7,192,50-4,69-9,12
bridgewaterassociatesCelal Bayar Üniversitesi-6,573081,65-4,92308-6,631,65-4,98-9,90
ArbitrageGalatasaray Üniversitesi-6,476611,1-5,37661-6,501,10-5,40-10,78
BORSAYIHISSEDENLERAdnan Menderes Üniversitesi2,74276,49,1427-24,812,50-22,31-13,17
SententiaPamukkale Üniversitesi-13,066797,15-5,91679-13,472,50-10,97-16,88
MANYASBalıkesir Üniversitesi-10,667940,35-10,31794-10,220,35-9,87-20,19
Aslan-12,268250,9-11,36825-11,810,90-10,91-22,28
ANADOLUYATIRIMAnadolu Üniversitesi-17,381788,9-8,48178-17,612,50-15,11-23,59
GalataBankerleriAdnan Menderes Üniversitesi-12,994870,6-12,39487-12,330,60-11,73-24,13
ThermalDragonPamukkale Üniversitesi-17,530297,05-10,48029-17,402,50-14,90-25,38
STOCK_MARKET_HUNTERSAdnan Menderes Üniversitesi-14,192141,3-12,89214-14,721,30-13,42-26,32
RETURNCHALLENGEAdnan Menderes Üniversitesi-23,116555-18,11655-21,892,50-19,39-37,51
IBSERAKTIFAdnan Menderes Üniversitesi-26,019845,75-20,26984-24,672,50-22,17-42,44
FireStonePamukkale Üniversitesi-46,078228,3-37,77822-38,852,50-36,35-74,13
Cefİstanbul Üniversitesi-42,27062,05-40,2206-38,792,05-36,74-76,96
FlamingoPamukkale Üniversitesi-58,479839,9-48,57983-46,002,50-43,50-92,08

Biz Sizi Arayalım