TradeMaster Yatırım Ligi Final

TradeMaster Yatırım Ligi Final Sonuçları
Grup AdıÜniversite5 Haftalık Puan ToplamıBaşlangıç-Bitiş Portföyü PuanıFinal PuanYarışma Sıralaması
LIBORAdnan Menderes Üniversitesi13,4104,7317,3351
KazananlarKulubuAdnan Menderes Üniversitesi11,8804,8956,9912
IndomieSeviyoruzSüleyman Demirel Üniversitesi12,4783,5876,2543
SNNYATIRIMBalıkesir Üniversitesi12,6262,7645,7234
AlpkanSivas Cumhuriyet Üniversitesi11,7512,9595,5975
Serez618Süleyman Demirel Üniversitesi11,9482,5955,4016
EnterprisersMarmara Üniversitesi11,6482,4955,2417
ecefirdevsBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi10,9442,7045,1768
insiderAdnan Menderes Üniversitesi11,0862,5365,1019
muhendisBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi10,7712,5715,03110
AnexraSivas Cumhuriyet Üniversitesi10,5942,5954,99511
AngelsPamukkale Üniversitesi10,6012,5504,96612
ZirveBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi10,3652,6084,93613
DKBSKoç Üniversitesi9,8452,7104,85014
MersisSivas Cumhuriyet Üniversitesi10,2892,4834,82515
ElarcoinBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi10,2862,4794,82116
DMYCKütahya Dumlupınar Üniversitesi10,1262,5254,80517
CoreinvestorsMarmara Üniversitesi10,0332,5324,78218
BoardMarmara Üniversitesi10,1542,4544,76419
AfroyatirimSüleyman Demirel Üniversitesi9,7262,5684,71520
gelisimkulubuİstanbul Üniversitesi8,6093,0464,71521
FireStonePamukkale Üniversitesi9,5822,5264,64322
AngrysharkEge Üniversitesi8,9112,6724,54323
DGSManisa Celal Bayar Üniversitesi9,3682,4664,53724
busemaSivas Cumhuriyet Üniversitesi8,7862,6374,48125
EzgiSivas Cumhuriyet Üniversitesi8,8672,5174,42226
Funda.22Trakya Üniversitesi8,7662,5164,39127
YZDAdnan Menderes Üniversitesi8,6612,5334,37128
BinocheDokuz Eylül Üniversitesi8,2662,6214,31429
finworkansKütahya Dumlupınar Üniversitesi8,5092,4594,27430
BTC_ADUAdnan Menderes Üniversitesi8,1102,5374,20931
AngloAmericanBayburt Üniversitesi7,8372,6414,20032
bist1706Marmara Üniversitesi8,1202,4704,16533
SMURFSBalıkesir Üniversitesi8,1622,4484,16234
case205Kütahya Dumlupınar Üniversitesi8,0482,4944,16035
sermayeİstanbul Üniversitesi7,6712,6234,13736
FinancedeltaSakarya Üniversitesi7,8232,5234,11337
cfoSivas Cumhuriyet Üniversitesi7,7592,5074,08338
BI06Başkent Üniversitesi7,4382,6434,08239
KonseyBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi7,5122,5634,04740
NOVICESAdnan Menderes Üniversitesi7,6172,5174,04741
AYICIKVEBOGACIKAdnan Menderes Üniversitesi7,3632,6164,04042
FinserenitySakarya Üniversitesi7,5732,4714,00143
MoneyBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi7,2252,5203,93244
MACDDokuz Eylül Üniversitesi6,9552,6053,91045
IsbukPamukkale Üniversitesi7,0652,5153,88046
OceanKütahya Dumlupınar Üniversitesi7,1142,4623,85747
Akiz-PolatoKoç Üniversitesi6,5762,6303,81448
aysenesSivas Cumhuriyet Üniversitesi6,6882,5373,78349
iamalisaslanBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi6,6802,5303,77550
LegendfinanceSakarya Üniversitesi6,6242,5233,75351
TradeBendersPamukkale Üniversitesi7,0072,3563,75252
egehaninanBilkent Üniversitesi6,6252,4643,71253
AndromedaMarmara Üniversitesi6,3762,5253,68054
traderoboSivas Cumhuriyet Üniversitesi6,3702,5163,67255
SimsarlarBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi6,1462,5923,65856
TraderlarBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi6,3052,5023,64357
BluesBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi6,2062,5063,61658
ProfiteersBilkent Üniversitesi6,2582,4553,59659
FireteamBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi5,9282,5783,58360
YakomozKütahya Dumlupınar Üniversitesi5,9132,5643,56961
GozlerdekiisikMarmara Üniversitesi5,8412,5923,56762
TradeBistMarmara Üniversitesi6,1872,4353,56163
RocketBorsaPamukkale Üniversitesi5,9752,5223,55864
twcurlAnkara Hacı Bayram Veli Üniversitesi5,9692,5183,55365
KAYBEDENLERBalıkesir Üniversitesi5,8122,5643,53866
swapaglesKütahya Dumlupınar Üniversitesi5,9892,4873,53867
Testoİstanbul Kültür Üniversitesi5,7962,5453,52068
KIRMIZIPamukkale Üniversitesi5,8832,4333,46869
TheLtdStiPamukkale Üniversitesi5,5662,5673,46770
AkrepAdnan Menderes Üniversitesi5,6632,4963,44671
ParapapaOkan Üniversitesi5,3952,5983,43772
UlasMunureBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi5,4182,5693,42473
buysellgroupMarmara Üniversitesi5,0252,7343,42174
DossyMarmara Üniversitesi5,4162,5653,42075
MesirMacunuManisa Celal Bayar Üniversitesi5,5162,5163,41676
melisaaslaanBaşkent Üniversitesi5,3262,5873,40877
passionformoneyTrakya Üniversitesi5,5042,5043,40478
FnRangersMaltepe Üniversitesi5,3282,5803,40479
Banker15Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi5,5722,4723,40280
duofinancierTrakya Üniversitesi5,4632,5133,39881
LoveDoctorsÇankaya Üniversitesi5,4182,5173,38782
ZEYBEKUSAdnan Menderes Üniversitesi3,4493,3293,36583
YarenSivas Cumhuriyet Üniversitesi5,3532,5033,35884
TwosatarsKütahya Dumlupınar Üniversitesi5,3172,5173,35785
einvestorSivas Cumhuriyet Üniversitesi5,1472,5483,32886
DemirkaleSivas Cumhuriyet Üniversitesi5,3952,4403,32687
HarcasBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi5,1562,5053,30088
finlineSakarya Üniversitesi5,2212,4693,29589
WinoKütahya Dumlupınar Üniversitesi5,1142,5123,29390
WSMarmara Üniversitesi5,1832,4833,29391
lostequationsTrakya Üniversitesi5,0952,4953,27592
HoliganSivas Cumhuriyet Üniversitesi4,7032,6633,27593
MecburenMarmara Üniversitesi4,6932,6423,25794
tradersmiskoBayburt Üniversitesi5,1912,3783,22295
YolbozManisa Celal Bayar Üniversitesi4,6812,5833,21396
cewahirAdnan Menderes Üniversitesi4,7402,5403,20097
ELBUSBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi4,8072,5073,19798
genctradersMarmara Üniversitesi4,8032,5033,19399
xgrubuBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi4,7232,5223,183100
Grup6Altınbaş Üniversitesi4,5542,5553,155101
DarbeliMatkapÇankaya Üniversitesi4,5332,5333,133102
ATZEYATIRIMAnkara Hacı Bayram Veli Üniversitesi4,5732,5073,127103
Group1Doğu Akdeniz Üniversitesi4,7002,4513,126104
unerfurkanAdnan Menderes Üniversitesi4,7882,3883,108105
fin.tradeMarmara Üniversitesi4,1802,6383,100106
MkayaBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi4,4602,5093,095107
GOLDBKBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi4,3182,5683,093108
KBMarmara Üniversitesi4,4522,5023,087109
ndurmus161Pamukkale Üniversitesi4,1822,5843,063110
KYMarmara Üniversitesi4,1682,5693,049111
Trader4781Ege Üniversitesi4,0102,6153,033112
KAOSBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi4,0572,5052,971113
KonsorsiyumSakarya Üniversitesi4,0162,5162,966114
HODLMarmara Üniversitesi3,6192,6782,961115
UfkunKütahya Dumlupınar Üniversitesi3,9402,5382,959116
BORSA4.0Kütahya Dumlupınar Üniversitesi3,7672,5652,926117
RedbullsAdnan Menderes Üniversitesi4,3342,3042,913118
FINANSCILARBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi3,6422,5962,910119
Selinay.22Trakya Üniversitesi3,7962,4962,886120
akselyatirim58Sivas Cumhuriyet Üniversitesi3,5632,5642,863121
Wall_streetsMarmara Üniversitesi3,5942,5442,859122
Burak06Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi3,6802,4802,840123
maodAltınbaş Üniversitesi3,7132,4622,838124
THEBESTINVESTORSPamukkale Üniversitesi3,6662,4662,826125
erpolSivas Cumhuriyet Üniversitesi3,4772,5262,811126
HACIYATMAZBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi3,4312,5262,798127
angelofcryptoTrakya Üniversitesi3,4612,5102,795128
2020226075@cumhuriyet.edu.trSivas Cumhuriyet Üniversitesi3,4952,4932,794129
PowerpuffAdnan Menderes Üniversitesi3,4782,4732,775130
marcopoloBilkent Üniversitesi3,2972,5442,770131
DreamcatcherAdnan Menderes Üniversitesi3,2932,5452,769132
BroccoliAdnan Menderes Üniversitesi3,9322,2582,760133
synthesisBilkent Üniversitesi3,2142,5652,760134
FinalTeamPamukkale Üniversitesi3,2402,5412,750135
FrenzyMarmara Üniversitesi3,2352,5352,745136
BrobrokersPamukkale Üniversitesi3,2352,5332,744137
BerkemcesBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi2,9762,5772,697138
AlayaAdnan Menderes Üniversitesi3,1132,5092,690139
LupustradersDokuz Eylül Üniversitesi2,8602,6132,687140
gulnarAdnan Menderes Üniversitesi3,1592,4592,669141
FXTradersinBistAnkara Hacı Bayram Veli Üniversitesi2,9632,5132,648142
GerginBalyoz45Manisa Celal Bayar Üniversitesi2,8212,5712,646143
EFILYAdnan Menderes Üniversitesi3,0622,4622,642144
losersBalıkesir Üniversitesi2,9182,5182,638145
sarraflarAnkara Hacı Bayram Veli Üniversitesi2,7042,6052,635146
HK.AltinbasAltınbaş Üniversitesi2,8662,5162,621147
TradetrendAdnan Menderes Üniversitesi2,9492,4802,621148
SoykurtBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi2,8632,5132,618149
finestfinanceSakarya Üniversitesi2,8942,4942,614150
TRAIDERWOMENSMarmara Üniversitesi2,7872,5362,611151
GoldsmithBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi2,8762,4742,595152
BlokyatirimErzurum Atatürk Üniversitesi2,7292,5292,589153
MASTERINVESTORSKütahya Dumlupınar Üniversitesi2,9342,4352,585154
ALLinİstanbul Üniversitesi2,9292,4292,579155
GRUP3Altınbaş Üniversitesi2,7512,5012,576156
CotanaklarBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi2,7092,5092,569157
grup5Altınbaş Üniversitesi2,6342,5332,563158
BIST2Adnan Menderes Üniversitesi2,6692,5182,563159
blackcatSivas Cumhuriyet Üniversitesi2,5392,5382,538160
BuseSivas Cumhuriyet Üniversitesi2,5722,5212,536161
KronosMarmara Üniversitesi2,5292,5322,531162
BlackRockİstanbul Kültür Üniversitesi2,5222,5212,521163
KDAAdnan Menderes Üniversitesi2,5122,5122,512164
grup8Altınbaş Üniversitesi2,5062,5072,507165
HexaPamukkale Üniversitesi2,6382,4392,498166
mirzazadKoç Üniversitesi2,5272,4272,457167
HansMarmara Üniversitesi2,4522,4522,452168
SosyalcilerBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi2,4322,4332,433169
bestieSivas Cumhuriyet Üniversitesi2,4192,4192,419170
Advanceİzmir Katip Çelebi Üniversitesi2,4012,4012,401171
BORSAASLANIAdnan Menderes Üniversitesi2,5782,2952,380172
WStradersİzmir Katip Çelebi Üniversitesi2,3742,3742,374173
TradeofdostAdnan Menderes Üniversitesi2,3592,3582,359174
ADUMYAdnan Menderes Üniversitesi2,3292,3332,332175
AduluolmayancokkederliAdnan Menderes Üniversitesi2,2982,2892,292176
Ginger-Tradersİzmir Ekonomi Üniversitesi2,2892,2892,289177
SBeeBeautyBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi2,2662,2652,266178
Tradematesİzmir Katip Çelebi Üniversitesi2,2282,2282,228179
mfyBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi2,2002,2012,201180
GRUP9Altınbaş Üniversitesi2,1892,1972,195181
genclerborsaKütahya Dumlupınar Üniversitesi2,1812,1922,188182
BAUN10Balıkesir Üniversitesi2,1382,1462,144183
unluyatirimSivas Cumhuriyet Üniversitesi2,1252,1302,128184
TRADERÇankaya Üniversitesi2,1262,1252,125185
NONSTOPBalıkesir Üniversitesi2,1262,1252,125186
geldjaegerAdnan Menderes Üniversitesi2,0882,0862,087187
PhalaMarmara Üniversitesi2,0772,0812,080188
GRUP11Altınbaş Üniversitesi2,0752,0802,078189
SADDASBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi2,0302,0302,030190
BigbossBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi1,9931,9931,993191
BankOfMarmaraMarmara Üniversitesi1,9681,9721,971192
grup14Altınbaş Üniversitesi1,9641,9641,964193
RASYOBalıkesir Üniversitesi1,9551,9541,955194
Beyza25Trakya Üniversitesi1,9441,9441,944195
AlperenBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi1,9231,9251,924196
Asl22Ege Üniversitesi1,9171,9171,917197
CSBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi1,8651,8641,864198
workersİzmir Katip Çelebi Üniversitesi1,8621,8621,862199
SUMERBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi1,8631,8601,861200
FutureeconomistsTrakya Üniversitesi1,8421,8421,842201
ALTAYİzmir Katip Çelebi Üniversitesi1,8371,8371,837202
KeskborsKütahya Dumlupınar Üniversitesi1,8151,8161,815203
sefillerBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi1,7821,7831,783204
KOLEKTIFBaşkent Üniversitesi1,7821,7821,782205
MiserAblesDokuz Eylül Üniversitesi1,7731,7691,771206
AOSMİstanbul Üniversitesi1,7661,7661,766207
semastersMarmara Üniversitesi1,7531,7531,753208
fortninecentTrakya Üniversitesi1,7461,7461,746209
blondetradersİzmir Ekonomi Üniversitesi1,7401,7401,740210
CankayaKaplanlariÇankaya Üniversitesi1,7241,7251,724211
Dowİstanbul Üniversitesi1,6921,6931,693212
BusinesswomanMarmara Üniversitesi1,6801,6801,680213
YTDSakarya Üniversitesi1,6701,6701,670214
GRUP1Altınbaş Üniversitesi1,6581,6581,658215
KaderMahkumlariKütahya Dumlupınar Üniversitesi1,6511,6511,651216
EBHIBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi1,6231,6241,624217
kemalhanBilkent Üniversitesi1,6101,6191,616218
alikaracatssİzmir Ekonomi Üniversitesi1,6121,6121,612219
gokhanozenAdnan Menderes Üniversitesi1,6001,5951,596220
acemi_tahtacilarMarmara Üniversitesi1,5951,5941,594221
CraftytradersAdnan Menderes Üniversitesi1,5621,5701,568222
ShortMasterBilkent Üniversitesi1,5671,5661,566223
AykiriteamArel Üniversitesi1,5621,5611,561224
THEWOLVESOFWALLSTREETBilkent Üniversitesi1,5281,5281,528225
cihan21Adnan Menderes Üniversitesi1,5101,5111,510226
SIFIRIKIONDORTMarmara Üniversitesi1,5001,5001,500227
Group4Doğu Akdeniz Üniversitesi1,4991,4991,499228
Kartelİzmir Katip Çelebi Üniversitesi1,4991,4991,499229
SAMYAManisa Celal Bayar Üniversitesi1,4961,4951,495230
GreatinvestmentKütahya Dumlupınar Üniversitesi1,4821,4821,482231
MoneyrainAdnan Menderes Üniversitesi1,4471,4471,447232
BrokerMarmara Üniversitesi1,4431,4411,441233
ApeTradersArel Üniversitesi1,4261,4221,424234
EGBAİzmir Ekonomi Üniversitesi1,4191,4241,422235
CKSSSakarya Üniversitesi1,4121,4121,412236
FUZEBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi1,4031,4031,403237
BoyozSüleyman Demirel Üniversitesi1,4021,4021,402238
SiriusHacettepe Üniversitesi1,3991,4001,399239
MadteamBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi1,3461,3491,348240
investorsMarmara Üniversitesi1,3341,3361,336241
oguzmelihMarmara Üniversitesi1,2851,2881,287242
TahtacilarBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi1,2581,2561,256243
SANSLIGREVBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi1,2501,2501,250244
BubbleTradersKoç Üniversitesi1,2241,2231,223245
SANVESTORSAdnan Menderes Üniversitesi1,2221,2191,220246
grup4Altınbaş Üniversitesi1,2151,2161,215247
ALFATRADERSAnkara Hacı Bayram Veli Üniversitesi1,2081,2081,208248
BULLSPamukkale Üniversitesi1,1931,2121,206249
BeyzaSivas Cumhuriyet Üniversitesi1,2001,2011,201250
CleverInvestorsTrakya Üniversitesi1,1911,1911,191251
tradingstationOkan Üniversitesi1,1701,1701,170252
muratmehmetKütahya Dumlupınar Üniversitesi1,1691,1651,166253
MatadorMarmara Üniversitesi1,1631,1621,163254
TOAKBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi1,1631,1621,162255
SancakSivas Cumhuriyet Üniversitesi1,1621,1591,160256
TepkiAdnan Menderes Üniversitesi1,0911,1051,101257
blueskyAdnan Menderes Üniversitesi1,0881,0881,088258
FrigyaTradingArel Üniversitesi1,0811,0801,080259
scorpionTrakya Üniversitesi1,0791,0791,079260
morningstarAdnan Menderes Üniversitesi1,0471,0511,050261
BullBearAdnan Menderes Üniversitesi1,0151,0101,012262
UmmuhankeceliBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,9720,9720,972263
DLKManisa Celal Bayar Üniversitesi0,9690,9640,966264
FinancierwomenMarmara Üniversitesi0,9520,9520,952265
BAZINGADokuz Eylül Üniversitesi0,9460,9460,946266
cansudemirokBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,9340,9340,934267
WALLSTREETAnkara Hacı Bayram Veli Üniversitesi0,9140,9130,913268
Parlayan.Yildizlar.YatirimMarmara Üniversitesi0,9110,9120,912269
TurkishPowerBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,9020,9030,903270
GuneySivas Cumhuriyet Üniversitesi0,8980,8980,898271
kurtyatirimSivas Cumhuriyet Üniversitesi0,8950,8990,898272
pergamonEge Üniversitesi0,8940,8940,894273
TradersofKatanBilkent Üniversitesi0,8910,8920,892274
BrentMarmara Üniversitesi0,8860,8840,885275
BerryMarktAdnan Menderes Üniversitesi0,8780,8820,881276
HomoeconomicusAltınbaş Üniversitesi0,8780,8780,878277
MurArdBilkent Üniversitesi0,8780,8770,877278
BASARI61Adnan Menderes Üniversitesi0,8770,8750,876279
BeatcoTeamArel Üniversitesi0,8670,8660,866280
AlevMarmara Üniversitesi0,8530,8530,853281
BalinalarEge Üniversitesi0,8420,8490,847282
whalertradersİzmir Ekonomi Üniversitesi0,8450,8450,845283
MuhtesemikiliSivas Cumhuriyet Üniversitesi0,8380,8380,838284
polatyatirimSivas Cumhuriyet Üniversitesi0,8000,8020,801285
EquinoxPamukkale Üniversitesi0,7740,7830,780286
ortaklar36Akdeniz Üniversitesi0,7570,7570,757287
BullbemAdnan Menderes Üniversitesi0,7220,7220,722288
ZEDTRADEMarmara Üniversitesi0,7220,7220,722289
BullseyeAdnan Menderes Üniversitesi0,7080,7090,708290
BlackSeaMarmara Üniversitesi0,7070,7050,706291
MkspAdnan Menderes Üniversitesi0,7030,7050,704292
Ufuk21Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,7040,7040,704293
BeyazPamukkale Üniversitesi0,6910,6910,691294
NilSivas Cumhuriyet Üniversitesi0,6890,6900,690295
VictoireBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,6530,6500,651296
tradersindpuKütahya Dumlupınar Üniversitesi0,6440,6440,644297
mieksiPamukkale Üniversitesi0,6430,6430,643298
trendbendersAdnan Menderes Üniversitesi0,6360,6360,636299
TradeFightersAdnan Menderes Üniversitesi0,6290,6320,631300
PRIMEBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,6250,6250,625301
EcomeisterMarmara Üniversitesi0,6240,6240,624302
OZMELBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,6000,6000,600303
EYBUFBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,5970,5970,597304
PartnershipTrakya Üniversitesi0,5940,5940,594305
GRUP10Altınbaş Üniversitesi0,5750,5770,576306
AKBEManisa Celal Bayar Üniversitesi0,5690,5690,569307
GRUP7Altınbaş Üniversitesi0,5500,5500,550308
onwIZMIRDokuz Eylül Üniversitesi0,5170,5170,517309
grup12Altınbaş Üniversitesi0,5070,5060,507310
yatirimdostuİstanbul Üniversitesi0,4950,4980,497311
ComeBackAnkara Hacı Bayram Veli Üniversitesi0,4830,4850,484312
WhalesOkan Üniversitesi0,4800,4800,480313
FakirisiYatirimMarmara Üniversitesi0,4690,4690,469314
sezgiMarmara Üniversitesi0,4690,4690,469315
YukselenlerEge Üniversitesi0,4700,4680,469316
WinnerAdnan Menderes Üniversitesi0,4650,4650,465317
OctaveFxDoğu Akdeniz Üniversitesi0,4600,4610,461318
SPB19Marmara Üniversitesi0,4560,4540,454319
KairosBilkent Üniversitesi0,4500,4500,450320
dilaraelifYalova Üniversitesi0,4450,4480,447321
Recep9950Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,4500,4420,445322
GRUP13Altınbaş Üniversitesi0,4420,4430,442323
UBYatirimArel Üniversitesi0,4280,4260,427324
berkaysaracMarmara Üniversitesi0,4210,4210,421325
doruk19o7Manisa Celal Bayar Üniversitesi0,4100,4090,409326
yagmurgldrBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,4090,4090,409327
kurtlarİstanbul Üniversitesi0,4070,4060,406328
analizkraliİstanbul Üniversitesi0,4020,4010,401329
AbdulazizOkan Üniversitesi0,3950,3950,395330
SanduskyKoç Üniversitesi0,3940,3940,394331
SparklingBilkent Üniversitesi0,3910,3910,391332
MoneylisBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,3740,3740,374333
MelBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,3500,3500,350334
tmengBilkent Üniversitesi0,3170,3180,318335
yusufcukAdnan Menderes Üniversitesi0,2680,2660,266336
bogalarİstanbul Üniversitesi0,2600,2600,260337
dehekBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,2040,2050,205338
AhsevBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,2040,2040,204339
VoluntarilyTraderAdnan Menderes Üniversitesi0,2000,2000,200340
TurtleTradingManisa Celal Bayar Üniversitesi0,1530,1530,153341
BankingstudentBurdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,1500,1500,150342
Group3Doğu Akdeniz Üniversitesi0,1500,1500,150343
Soylularİstanbul Üniversitesi0,1400,1400,140344
BMLiquidityHuntersMaltepe Üniversitesi0,1380,1380,138345
WICKAdnan Menderes Üniversitesi0,1320,1320,132346
GRUP16Altınbaş Üniversitesi0,1250,1260,126347
aliss0077Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi0,1280,1190,122348
GencTraderlerBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,1050,1050,105349
BlofAdnan Menderes Üniversitesi0,1040,1040,104350
ersaManisa Celal Bayar Üniversitesi0,1030,1030,103351
TwoofarmyTrakya Üniversitesi0,1000,1000,100352
XTraderTeamSivas Cumhuriyet Üniversitesi0,1000,1000,100353
twotraderKütahya Dumlupınar Üniversitesi0,1000,1000,100354
isimsizlerBilkent Üniversitesi0,1000,1000,100355
BCInvestBilkent Üniversitesi0,1000,1000,100356
gohistanAdnan Menderes Üniversitesi0,0620,0620,062357
EKNM10Pamukkale Üniversitesi0,0500,0500,050358
T2packAdnan Menderes Üniversitesi0,0480,0480,048359
moneymenBayburt Üniversitesi0,0000,0000,000360
asuhanbaydurBaşkent Üniversitesi0,0000,0000,000361
CryptotoBistAnkara Hacı Bayram Veli Üniversitesi0,0000,0000,000362
SkyUluslararası Kıbrıs Üniversitesi0,0000,0000,000363
ThewinnersinvestmentPamukkale Üniversitesi0,0000,0000,000364
PlanetreeAdnan Menderes Üniversitesi0,0000,0000,000365
bicakBayburt Üniversitesi0,0000,0000,000366
TahtAciOkan Üniversitesi0,0000,0000,000367
EkremEnesAdnan Menderes Üniversitesi0,0000,0000,000368
BUGIMaltepe Üniversitesi0,0000,0000,000369
MastermindsUluslararası Kıbrıs Üniversitesi0,0000,0000,000370
AltnbseAltınbaş Üniversitesi0,0000,0000,000371
zodyakArel Üniversitesi0,0000,0000,000372
HAKAKoç Üniversitesi0,0000,0000,000373
DadaslarBayburt Üniversitesi0,0000,0000,000374
EnceladusDokuz Eylül Üniversitesi0,0000,0000,000375
RoseaArel Üniversitesi0,0000,0000,000376
BUTURKKütahya Dumlupınar Üniversitesi0,0000,0000,000377
HeijanBaşkent Üniversitesi0,0000,0000,000378
sothebankerKütahya Dumlupınar Üniversitesi0,0000,0000,000379
JETRADERSBilkent Üniversitesi0,0000,0000,000380
STYatirimArel Üniversitesi0,0000,0000,000381
gsoasBilecik Şeyh Edebali Üniversitesi0,0000,0000,000382
REONSivas Cumhuriyet Üniversitesi0,0000,0000,000383
CanbakrrDokuz Eylül Üniversitesi0,0000,0000,000384
BULUTBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,0000,0000,000385
89210000021Ege Üniversitesi0,0000,0000,000386
hilalpayMarmara Üniversitesi0,0000,0000,000387
KATALANLARBolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi0,0000,0000,000388
InsiderBilkent Üniversitesi0,0000,0000,000389
MilenyumDokuz Eylül Üniversitesi0,0000,0000,000390
ParlayanManisa Celal Bayar Üniversitesi0,0000,0000,000391
BorsaKaplanlariManisa Celal Bayar Üniversitesi0,0000,0000,000392
TraderGirlsPamukkale Üniversitesi0,0000,0000,000393
LiderManisa Celal Bayar Üniversitesi0,0000,0000,000394
oscankocKoç Üniversitesi0,0000,0000,000395
Group5Doğu Akdeniz Üniversitesi0,0000,0000,000396
Melaydin73Balıkesir Üniversitesi0,0000,0000,000397
Ozkanselin01Manisa Celal Bayar Üniversitesi0,0000,0000,000398
fykansAdnan Menderes Üniversitesi0,0000,0000,000399
mutatismutandisAkdeniz Üniversitesi0,0000,0000,000400
aybikePamukkale Üniversitesi0,0000,0000,000401
YATIRIMCILARKütahya Dumlupınar Üniversitesi0,0000,0000,000402
Group6Doğu Akdeniz Üniversitesi0,0000,0000,000403
Group7Doğu Akdeniz Üniversitesi0,0000,0000,000404
Aslanlarİstanbul Üniversitesi0,0000,0000,000405

Biz Sizi Arayalım